PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem tematów forum Fireboard 1.0



KoTeKMalbork
01-10-2008, 19:16
Witam posiadam zainstalowana joomle 1.0 i do tego forum fireboard 1.0.0 mi się wydawało że wszystko ok ale siedziałem u kolegi na komputerze i chciałem sprawdzić co słychać na moim forum i zauważyłem następujący problem w wyświetlaniu tematów:
U mnie na kompie i w wielu innych miejscach (praca, kafejka internetowa)

http://images32.fotosik.pl/372/8d28bc4c20f9d42c.png

U kolegi i w kilku zgłoszonych przypadkach:

http://images33.fotosik.pl/377/fd4e7d9ada2ebb7b.png

zwiastun
01-10-2008, 20:09
I w czym problem? W różnych widokach? Bo błędów nie widać

KoTeKMalbork
01-10-2008, 20:22
no jak nie widać??? pisałem iż różnie sie wyświetla może źle zadałem trochę pytanie ale powinno być tak jak w linku nr 1. a u niektórych jest w wersji drugiej i te osoby narzekają iż nie mogą sie połapać powinna być taka tabela wyświetlana a nie jakaś dziwna lista po kropkowana

zwiastun
01-10-2008, 21:04
A może powinno być tak, jak chce użytkownik? Niekiedy, komponenty pozwalaj na trochę więcej, niż się administratorom wydaje.

PS Proponuję spuścić nieco z tonu, raczej mnie nie przegadasz, a to co piszę, nie zawsze jest wykładaniem kawy na lawę! :) Błędów w sposobie wyświetlania nie widać.

KoTeKMalbork
01-10-2008, 21:26
no to ja nie rozumiem nic jak tak jak chce użytkownik??? porostu włączył ktoś forum i mi pisze na GG że nie może się połapać:D chciałbym żeby każdemu wyświetlało się tak samo, a nie od takich wykropkowanych linii.

PS. nie chcę nikogo przegadywać, nie jestem zły ani nic po prostu się pytam i szukam odpowiedzi dlaczego u jednych tak się wyświetla u innych inaczej bo z joomlą siedzę może od miesiąca więc jestem zielony a to jest chyba jedyne w miarę przyzwoite forum na którym można uzyskać pomoc

zwiastun
01-10-2008, 21:52
Zalogowany użytkownik może w swoich ustawieniach ustalić, jaki widok - wygląd preferuje. Nie pamiętam, możliwe, że w konfiguracji da się tę opcję wyłączyć (Widok-wygląd -> Zwiń rozwiń wątki).

KoTeKMalbork
01-10-2008, 21:52
ok dziękuję bardzo wiem już mniej więcej czego szukać.

hesar
02-10-2008, 07:25
hejka - sprawidzlem twoja strone i nie jest to kwestia konfiguracji :)
poniewaz ja sie nie logowalem a w operze wyglad byl prawidlowy, natomiast w firefoxie nie
konsola bledow w lisku wyplula mi na twojej stronie kilkanascie bledow css i javascript, podejrzewam ze ktorys z nich odpowiada za problemy z wyswietlaniem
niestety znalezienie konkretnego wymaga dluzszych badan :) i moze czasami testowania metoda wylaczania kolejnych styli