PDA

Zobacz pełną wersję : Link do menu administratora usunąłem :(



pimltm
14-05-2006, 01:16
Witam
Posiadam joomle 1.07 na serwerze ovh.org free60
Wszystko działało fajnie do dzisiaj , chciałem zrobić porządek w menu i usunąłem właśnie te na którym był link do panelu administatora :(
i nie wiem teraz jak tam wejść
jak wpisze pimltm.ovh.org/administrator to pojawia mi się takie zdanie że nie mam dostępu do tego katalogu . Chmod nie zmieniałem przed tą zmianą , za to po pojawieniu się tego komunikatu że nie mam dostępu zacząłem się z nimi bawic jednak nic to nie dało , teraz mam ustawione na 755 , strona działa dobrze ale do panelu administratora się ciągle nie potrafie dostać , pomóżcie błagam

Rybik
14-05-2006, 03:07
link do administratora to nic innego jak zwykly odsylacz url do "administrator/" wiec nie wiem czy to cos da ustawienia na ovh sa opisane w osobnym temacie, jak cos to pytaj Jorkisa ;)

jokris
31-05-2006, 23:46
link do administratora to nic innego jak zwykly odsylacz url do "administrator/" wiec nie wiem czy to cos da ustawienia na ovh sa opisane w osobnym temacie, jak cos to pytaj Jorkisa ;) Przecież, Chłopie, napisz im, że muszą wpisać prawidłowy adres do przeglądarki, a nie dajesz jakieś zdawkowe odpowiedzi. I nie wysługuj się mną. Nie mam kontraktu z tobą. A jak ktoś chce mojej pomocy, to już pisałem, że ja na tym Forum nie będę udzielał odpowiedzi(Chyba że coś się zmieni). Piszcie na moja stronę, a napewno pomogę.:D
A teraz dla mało wtajemniczonych. Nie usuwajcie linków do admina, jak nie wiecie, co później zrobić. Rybik wam nie pomoże, bo napisanie "administrator/", to mi mówi wszystko, Rybikowi też, ale innym może nie mówić nic. I to jest taki problem z Tobą, Rybik. I co ma do tego OVH?.
Adres do administratora wygląda tak:
http://jaroslawiec.ovh.org/administrator/
http://pimltm.ovh.org/administrator/I tak wygląda u każdego, dlatego podaję pełny adres.
Pamiętajcie o znaku"/" na końcu. To tyle. Pozdrawiam. Jokris.:)
Nie odpowiadam cytowanemu!!!

cezar
01-06-2006, 20:16
Ja u siebie nie wpisuję / na koniu adresu i działa.
Konto mam na oxy.pl (ma to jakieś znaczenie?).

zwiastun
01-06-2006, 22:43
Nie ma. jak widzisz, działa

Rybik
02-06-2006, 02:56
@ALL
jak juz wspomniałem dodanie w menu odsylacza url do "administrator/" załatwia sprawe i nie trzeba podawac tam pelnej sciezki

@Jokris:
1) badz konsekwenty i jak obiecales ze nie bedziesz pisal to sie tego trzymaj, bo pisanie raz na 2 miesiace "ja na tym forum nie odpowiadam na posty", to jakas nic nie wnoszaca demonstracja
2) Moze ty nie masz kontaktu, dla niewtajemniczonych, moj adres e-mail i gg sa w moim podpisie, jak jestem online zawsze odpowiadam
3) Odsylam do Ciebie, jako ze pisales duzo o Joomla na ovh a ten temat jest mi zupelnie obcy - wiec wole polecic kogos kto ma jakaspraktyke w temacie. (mi by tam bylo milo, jakby mnie ktos polecal)
4) OVH ma do rzeczy tyle, ze w poczatkowym poscie wspomniano ze serwer na ovh i ze probowano kombinowac z chmodami, ktore na tym serwerze sie jakos nietypowo ustawia
5) Rozdzielaj posty z prywatnymi wycieczkami od merytorycznych
6) wytlumacz wszystkim na czym polega problem ze mna ? ze zakladam minimum inteligencji forumowiczow i nie wkleilem tu screena ?