PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana modułu powoduje zablokowanie dostepu do strony



wilkwilkwilk
07-10-2008, 22:28
Witam, mam problem, mianowicie chce wgrać template na ftp'a i nawet udaje mi się to zrobić (uzywam w tym celu Total Commander'a) później wybieram w menu template który chciałbym zainstalować, zostaje on zmieniony na default po czym jak chce sprzwdzić jak to wygląda pojawia mi się biała strona z napisem "Direct Access to this location is not allowed." help please:confused:

zwiastun
07-10-2008, 22:31
Nie gniewaj się, ale prosimy o następny zestaw pytań. Na zadane w najgorszym, przypadku odpowie Ci wujek google!

wilkwilkwilk
07-10-2008, 22:33
wujek google nie chce mi odpowiedzieć, alebo ja nie umiem go słuchać, czytam rózne faq i fora o joomli i nie mogę dojść co robię nie tak, całą resztę spokojnie da się doczytać :)

zwiastun
07-10-2008, 22:50
A rozumiesz treść komunkatu? Direct Access to this location is not allowed
I wiesz coś na temat praw dostępu?
Nie setki, ale tysiące razy jest zadawane wciaż to samo pytanie!

wilkwilkwilk
07-10-2008, 23:15
O__O przepraszam ale chyba naprawdę jestem za tępy, jestem totalnym noobem jeżeli chodzi o zabawy z ftp itp ale mimo wszystko postanowiłem zmierzyć się z joomlą, na serio nie mam pojecia czemu mam taki komunikat przy zmianie na wgrany przezemnie teamplate...

kurtz
07-10-2008, 23:17
A rozumiesz treść komunkatu? Direct Access to this location is not allowed
I wiesz coś na temat praw dostępu?
Nie setki, ale tysiące razy jest zadawane wciaż to samo pytanie!

nie rozumie :D

wilkwilkwilk
07-10-2008, 23:20
arrgghhh... tak, nie rozumiem!:mad:
jest szansa że uzyskam w miarę łopatologiczną odpowiedź?

kurtz
07-10-2008, 23:22
myślę, że już uzyskałeś

wilkwilkwilk
07-10-2008, 23:32
no dobrze, zrozumiałem że musze zmienić prawa dostępu, przegrzebałem pod tym kątem forum i nadal nic nie wiem...