PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki to szablon? Pomocy!



livio
16-11-2005, 23:00
Bardzo podoba mi się szablon użyty na stronie głównej Joomla.pl.
Przekonałem się jednak, że nie jest to MadeYourWeb dołączany do paczek.

Czy wie ktoś może, co to za szablon?
Jeżeli administrator wypowiada się czasem na forum, to proszę, jeśli można, o odpowiedź na moje pytanko ;).

daytona
16-11-2005, 23:29
Chodzi ci o szablon na stronie glownej joomla czy na stronie polskiej joomla??

Sterydziomal
17-11-2005, 00:19
A skąd wiesz że to nie MadeYourWeb??? przecież to ten sam... :D :D

zwiastun
17-11-2005, 10:11
szablon nazwya się aktualnie xxxxs:D
Jak juz się uda do końca rozwiązaĆ problemy z IE, to go udostępnimy, bo na razie to w kilku miejscach się czasem wysypuje

livio
17-11-2005, 17:48
Aha, zainteresował mnie wygląd modułów "ostatnio na forum" i "nowe w serwisie".

Nie podoba mi się aktualny wygląd tych modułów na stronie głównej mojego serwisu.
Gdy już udostęnicie szablon "xxxxs", będę zadowolony.
Przed chwilą dowiedziałem się, że tak się nazywa, bo wybrałem "Pokaż CSS" w mojej przeglądarce.

Resztę mam identyczną, bo mam MadeYourWeb. Zobaczcie sami: www.linksworld.cba.pl (http://www.linksworld.cba.pl/) [strona będzie pomagać webmasterom]
wszystkich Was zapraszam w najbliższej przyszłości na forum [forum.linksworld.cba.pl (http://forum.linksworld.cba.pl/)]

Jedyne, co nie działa, to procedura ":hover" w CSS dotycząca górnego menu.
IE w wersjach 6.0 i starszych nie obsługuje w pełni CSS. Wręcz przeciwnie ma być z MSIE7, ale ja w cuda nie wierzę.

zwiastun
18-11-2005, 21:41
Życzyć powodzenia!
Nie obraź się, ale coraz Ci więcej u nas w Polsce różnej maści pomagierów dla webmasterów. Nie lepiej to przyłaczyć się do jakiejś grupy wsparcia, zamiast porywać się z motyką na słońce? Zwłaszcza, gdy się ma kłopot z "procedurą" :hover, czeka się na udostępnienie szablonu jakiegoś, zamiast popracować i stworzyć własny. Sam odpowiedz, jakiejż to np. ja webmaster mogę się spodziewać pomocy, gdy trafię na Twoją stronkę? I czy w ogóle pójdę na nią choć raz jeszcze, gdy zapraszasz, by zobaczyć coś, czego może już nie ma albo jeszcze nie ma (piszesz: resztę mam identyczną, bo mam MadeYourWeb, a widać cosik angielskie oparte na Drupalu).
A tak nawiasem, z MadeYourWeb w naszym szablonie to zbyt wiele nie ma.