PDA

Zobacz pełną wersję : page class suffix



ladniac
10-10-2008, 16:11
Chciałbym zmienić tło podstrony, na której wyświetlają się artykuły, za pomocą page class suffix, jak poprawnie zapisać taką podklasę w cssie? próbowałem na różne sposoby ale klasa zamiast przypisywać się do kontenera przypisywała się na przykład do tabelek... serdecznie proszę o pomoc najchętniej wspartą jakimś przykładem ;)

dkint
10-10-2008, 16:37
Witam

1 wynik wyszukiwania google pt page class suffix - http://tutorials.rockettheme.com/joomla-tutorials/template-tutorials/page-class-suffix.html

ps. wprawdzie nie po "polskiemu" ale jak wierzę nie jest to przeszkodą dla Ciebie :D

pozdrawiam
Krzysiek

ladniac
10-10-2008, 17:54
googla przejrzałem. teorię znam, ale coś ciągle mi nie działa. Robię tak :
w elemencie menu ustawiam suffix powiedzmy '_koncowka'
w cssie gdzie mam juz kontener o nazwie np. 'main' dodaje 'div.contentpaneopen_koncowka-main'. nie wiem czy coś w tej składni jest nie tak?

zwiastun
10-10-2008, 20:46
'div.contentpaneopen_koncowka-main'. nie wiem czy coś w tej składni jest nie tak?
A co w tej składni jest tak? Poza zachowaniem ogólnych reguł? Czemu ma służyć to -main na końcu?

ladniac
11-10-2008, 10:51
main miało się odnosić do kontenera. nie wiem jak powinienem to zapisać. jeśli to możliwe proszę o przykład jak to zrobić. //Chcę zmienić obrazek tła kontenera