PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana tekstu w panelu administracyjnym (panel kontrolny)



sylwekb
12-10-2008, 13:15
W jakim pliku można wyedytować poniższy tekst znajdujący się w panelu administracyjnym Jarzębiny Joomla 1,5.6 + VM 1.1.2. Dołożyłem z boku trochę ikonek (quickicon) i trochę ten tekst mi koliduje z całością? Szukam i szukam w plikach językowych ale jakoś nie mogę znaleźć.

Witaj Administratorze!

Nie pożałujesz, że do zbudowania swojego serwisu użyłeś systemu Joomla! To jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsięwzięć dzisiejszego społeczeństwa informacyjnego.

Edycja, którą właśnie zainstalowałeś, prócz doskonałego systemu CMS Joomla! posiada wbudowane kompletne, rozbudowane rozwiązanie e-commerce pozwalające szybko i w sposób profesjonalny uruchomić np. sklep internetowy.
Niniejsza kompilacja powstała pod patronatem Polskiego Centrum VirtueMart.
Zawiera podstawową wersję Joomla! ze spolszczoną strefą administracyjna i publiczną; komponent VirtueMart 1.1.2 w pełni przetłumaczony na język polski oraz należące do niego standardowe moduły i dodatki.

Wszelkie pytania, sugestie i komentarze proszę zgłaszać na naszym forum.
Życzymy miłego użytkowania i powodzenia w e-biznesie.
Zespół Polskiego Centrum VirtueMart

zwiastun
12-10-2008, 13:37
Poszukaj w modułach zaplecza (administratora)

sylwekb
12-10-2008, 14:08
O Wielkie dzięki, ale w tych nowych wersjach fajnie to rozwiązali, podoba mi się. A ja się naszukałem w plikach bo myślałem. że jest trochę podobnie jak w wersji Joomla 1,0x