PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja witryny - nie wyświetla się



el_zax
15-05-2006, 18:37
Witam

Zainstalowałem Joomla 1.0.8 PL Stable, wszystko jak narazie dziala, oprócz Konfiguracji Witryny w Panelu Admina. Gdy klikam w ten dział, strona nie wchodzi, pojawia się za to strona z reklamami z serwera, na ktorym jest zainstalowana Joomla. Uploadowalem jeszcze raz pliki Administracji na serwer, ale to nie pomogło.

Wszelkie wskazówki jak to naprawić mile widziane.

pozdrawiam.

Rybik
15-05-2006, 20:04
regulamin poczytac = wiedziec co nam opisac zebysmy nie zgadywali w ciemno, a przylozyc sie lepiej = nie meczyc sie :)

skoro wspomniales o rekalamach to prawdopodobnie ten darmowy serwer laduje strony na num umieszczane w jakis poryty frameset, ktory pozniej wszystko sypie

podaj dane z regulaminu (jest w ogloszeniach) i linka

el_zax
15-05-2006, 20:35
Wybacz, Regulamin przeczytałem ale tylko powierzchowenie, i nie zwrócilem uwagi na to, gdzie możne te wszystkie dane zobaczyc. Mma nadzieję, że to wystarczy - jeśli nie, to napiszę inne potrzebne rzeczy. Linka nie za bardzo mam jak dac, bo to przecież Admin Panel :) Ale jesli chodzi o samą stronę, jest to http://forzafans.yoyo.pl (link trzeba wkleić do przeglądarki, nie wiem dlaczego normalnie nie działa...)



PHP działa na:: Linux opportunity.awardspace.com 2.6.13.2z7 #3 SMP Mon Apr 17 13:41:51 EEST 2006 i686
Wersja MySQL:: 4.1.18-log (link trzeba wkleić do przeglądarki, nie wiemdlaczego normalnie nie działa...)
Wersja PHP:: 4.4.1
Serwer WWW:: Apache
Interfejs serwera PHP:: cgi-fcgi
Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC
Przeglądarka:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.12) Gecko/20050915
Istotne ustawienia PHP::
Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF
(wyłączone) Open basedir [Katalog bazowy]:: Brak
Display Errors (Pokaż błędy):: ON (włączone)
Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (włączone)
File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone)
Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: ON (włączone)
Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (włączone)
Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone)
Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /tmp
Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0
Obsługa XML:: Tak
Obsługa Zlib:: Tak
Wyłączone funkcje:: fsockopen,pfsockpen,getrusage, get_current_user, set_time_limit, getmyuid, getmypid, dl, leak, listen, chown, chgrp, realpath, link
Edytor WYSIWYG:: Bez edytora WYSIWYG

Rybik
15-05-2006, 21:06
obawiam sie ze przez ten zestaw wylaczonych funkcji i to ze strona laduje sie w framesecie, sprawdz czy dasz rade wylaczyc register_globals (opis na www.pomoc.joomla.pl (http://www.pomoc.joomla.pl)) strona na razie sie nie laduje wogole, jak nic nie ruszy to zmien serwer