PDA

Zobacz pełną wersję : Nie odpala test przedinstalacyjny



Domi444
13-10-2008, 14:50
Proszę o pomoc...przegladnęłam tematy ale nie znalazłam pokrewnego problemu. Otóż, na darmowym serwerze pdg umiescilam pliki Joomla! wersji 1.0.11 i niestety po wpisaniu adresu w przegladarce adresu mojego serwisu nie uruchamia mi się automatycznie test przedinstalacyjny Joomla! :(:confused: nie ukrywam, ze dopiero sie ucze i biegla w arkanach Joomla! nie jestem no ale jak sie chce strone miec to od czegos zaczac trzeba ... prosze o wskazowki :)

crazyluki
13-10-2008, 15:48
skąd masz taką starą joomlę?

takiej starej, niestety, już nie wspieramy...

Domi444
13-10-2008, 16:08
dziekuje za odpowiedz :) racja, obciach z taka wersja ale wczesniej wgrywalam najnowsze i bylo to samo :///
zmienilam hosting i jest teraz okej :)
dzieki

Dylek
13-10-2008, 16:18
Pewnie ten "zmieniony hosting" nie ma w glownym katalogu pliku index.html i dlatego test odpalil :)

Domi444
13-10-2008, 17:33
moze :) ja laikiem jestem i samoukiem, a meska czesc domu nie ma dla mnie czasu, zeby mi pomoc :/ wiec metoda prob i bledow brnę dalej

dzieki :)

crazyluki
13-10-2008, 17:35
zainwestuj w hosting np webd.pl - zaplacisz smsem a nie będziesz miała problemów wynikających z gównianych darmowych hostingów (wiem, wiem może część jest dobra... sratatata)

Domi444
13-10-2008, 17:47
no czesc na pewno jest dobra, bo podpowiada :)
jak tak dalej pojdzie to zainwestuje na pewno, bo teraz z kolei nie moge sie przebic przez konfiguracje bazy danych chociaz wszystko dobrze wpisuje -hasla, nazwy bazy, uzytkownika itp

klasini
28-10-2008, 21:27
witam mam problem w instalatorach mam
media/Niezapisywalnyadministrator/components/Niezapisywalnycomponents/Niezapisywalnyimages/stories/Niezapisywalny

jak to zmienić pomijam fakt ,że serwer założył praktycznie się sam na ósemce i wyposażył w yoomlę miałem praktycznie gotowca. jak mogę wgrywać komponenty itp skoro takie są wpisy?