PDA

Zobacz pełną wersję : Kolumny w templatce real_estate_15



italiano
14-10-2008, 19:02
Zainstalowałem joomlę 1.5.7 i używam templatki real_estate_15, którą pobrałem ze strony: http://www.templatki.com/pliki/Download/Joomla15/real_estate_15.zip/. Na dołączonym zdjęciu widać, że różne moduły są umieszczone po lewej i po prawej stronie części głównej strony. Kiedy w panelu administratora załączam podgląd szablonu, również pokazuje mi się po lewej i po prawej stronie miejsce na moduły. W ustawieniach modułu jednak nie mam innej możliwości jego umieszczenia, tylko po lewej stronie (Pozycja - left).
Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?

dkint
14-10-2008, 19:25
Witam

Problem możesz rozwiązać np. poprzez ręczne wpisanie right w miejscu tam gdzie widzisz left ...

pozdrawiam
Krzysiek

italiano
14-10-2008, 20:35
Dziękuję bardzo. Nie sądziłem, że to takie proste.
Jak to jednak przy tworzeniu stron bywa, coś zawsze musi się sp.... W podany wyżej sposób przerzuciłem na stronce jeden z modułów na prawą stronę. W menu znajdują się odnośniki do artykułów jak i do listy artykułów z danej kategorii. Okazuje się, że jeśli otworzę artykuł odnośnikiem, który znajduje się w menu, zajmuje on poprzednią szerokość i chowa się pod moduł znajdujący się po prawej stronie. Kiedy natomiast otwieram jakiś artykuł z listy artykułów w kategorii, zajmuje on właściwe miejsce. Jak to poprawić?

piasio
14-10-2008, 23:46
Mam ten sam problem. Moduły po prawej stronie nie wyświetlają się. Wpisanie ręczne "right" nie pomaga..

Szablon: themza_j15_01

dkint
15-10-2008, 05:23
Witam

Czy w parametrach modułów tych z right macie ustalone, że mają się pokazywać na wszystkich stronach ?

pozdrawiam
Krzysiek

italiano
15-10-2008, 06:53
Tak, moduł pokazywał mi się na wszystkich stronach. Na razie rozwiązałem sobie sprawę właśnie w ten sposób, że wyłączyłem jego pokazywanie na stronach, które zasłaniał, ale wolałbym, żeby jednak nie zachowywał się on jak w słynej piosence: "pojawiam się i znikam, - mam na tym punkcie bzika":)

piasio
15-10-2008, 09:40
U mnie moduły z szablonem themza_j15_01 nie wyświetlają się po prawej wcale. Przy zmianie szaty na szablon rhuk_milkiway jest ok..