PDA

Zobacz pełną wersję : DocMan vs JACL+



powal
14-10-2008, 19:17
Witam,

Strona z krzyżówkami, są 3 ich rodzaje:
- codzienna
- cotygodniowa
- comiesięczna

Jak nazwy wskazują każda z nich ukazuje się z odpowiednią częstością.

Chcę aby różne grupy użytkowników miały dostęp odpowiednio do opłaconych rodzajów krzyżówek. Klient może sobie wykupić dowolną kombinację, czyli np. same dzienne, same miesięczne, tygodniowe i dzienne, miesięczne i dzienne, dzienne i miesięczne itd. Tak jak występują kombinacje wykupień rodzajów krzyżówek tworzę grupy JACL+, nazwijmy je w uproszczeniu: D, M, T, D_T, D_M, T_M, D_T_M dając im odpowiednio uprawnienia dostępu. W ten sposób mogę każdego klienta przyporządkować do odpowiedniej grupy w zależności za co zapłacił i dać każdemu dokumentowi odpowiedni poziom dostępu i byłoby po zabawie (tak idzie z artykułami, każdemu mogę przyporządkować odpowiedni poziom dostępu i będzie działało). Niestety z tego co widzę w przypadku dokumentów DocMana NIE MOGĘ ustawić dostępu, tylko przyporządkować do JEDNEJ z grup co powoduje że aby odpowiednio to działało musiałbym powielać krzyżówki (dokumenty) tak aby dzienna była osobno dla grupy D, D_T, D_T_M co wydaje mi się bez sensu. Da się to jakoś zrealizować inaczej?

Pozdrawiam,
Marcin