PDA

Zobacz pełną wersję : Czas reakcji na aktualizację treści



mdamian
16-10-2008, 21:15
Witam,

Jestem tutaj nowy. Witam wszystkich. Niestety mam problem i liczę na jakąkolwiek pomoc. Sprawa wygląda tak, że po zaktualizowaniu treści w sekcji, kategorii bądź nawet w artykule, żeby zauważyć efekty na stronie trzeba poczekać, pewnie coś a'la godzinę :( Moja wersja Joomli to: 1.5.5. Wcześniej nie miałem tego kłopotu. Po zaktualizowaniu i odświeżeniu strony nowe informacje od razu widziane były na stronie. Problem pojawił się jakiś tydzień temu. Niestety szalenie utrudnia to prace nad stroną. Jestem strasznym pedantem i czasem siedzę nad jedną podstroną z godzinę, a teraz mam związane ręce :( Oczywiście, nie pomaga pełne odświeżenie przez SHIFT/CTRL i F5.
Jestem zrozpaczony. Może ktoś miał podoby problem i się z nim uporał. Proszę o jakieś sugestie, rady.

Pozdrawiam
Damian

zwiastun
16-10-2008, 21:40
poprawiaj godzinę utworzenia artykułu - może pomoże.

mdamian
16-10-2008, 21:47
Rozumiem, że to żart?

Chcę znaleźć przyczynę problemu i ją wyeliminować, a nie zmieniać godziny.

dkint
16-10-2008, 21:53
Witam

Bynajmniej, sprawdź na liście artykułów czy ikonka przy "świeżym" artykule nie ma statusu oczekuje ...

pozdrawiam
Krzysiek

Dylek
16-10-2008, 21:58
A moze Twoj provider internetu testuje nowy serwer proxy, ktory keszuje na tyle upierdliwie, ze zapodaje Ci tresc z pamieci, zamiast wprost online?