PDA

Zobacz pełną wersję : po zainstalowaniu nie mozna sie zalogowac jako admin



bastard79
16-05-2006, 20:46
Witam wszystkich,

jak w temacie mam problem z zalogowaniem sie do panelu administracyjnego, po zakonczeniu instalacji (login i haslo wpisuje poprawne :)).

zaczynam podejrzewać ze moze to byc wina konfiguracji serwera, chociaz mambo dzialalo bez problemu :(

stronka dziala poprawnie ale gdy proboje sie zalogowac po wpisaniu logina i hasla wczytuje sie strona index.php po czym przechodzi w index2.php i ponownie pyta o haslo bez zadnego komunikatu o bledzie itp :(

pomocy nie wiem co z tym moge zrobic.

PS> zakladam ze instalacja przebiegła poprawnie bo strona dziala bez problemu. instalowalem joomla 1.08PL.

Rybik
16-05-2006, 21:12
zaczynam podejrzewać ze moze to byc wina konfiguracji serwera, chociaz mambo dzialalo bez problemu

tez mam takie podejrzenia ale na domyslach daleko nie zajedziemy -> regulamin poczytaj :)

bastard79
17-05-2006, 13:50
tez mam takie podejrzenia ale na domyslach daleko nie zajedziemy -> regulamin poczytaj :)

myslisz ze w regulaminie znajde rozwiazanie mojego problemu ???

rozmawialem dzisiaj z adminem, i tweirdzi ze ustawienia serwera ktore mamy nie powinny wplynac na funkcjonowanie serwisu, a wiec problem lezy gdzie inedziej :(
no chyba ze to wina register global ktore mam wlaczone :( a zalecane jest wylaczenie.


moze uprawnienia do katalogów ?? dalem 777 wiec teza nie powinno byc problemu :(