PDA

Zobacz pełną wersję : Lxmenu



bartolini177
17-10-2008, 22:06
jeszce mam jeden problem z Lxmenu. nie chce mi si ezmienaic kolr czcionki ani efkty wysuwana menu... praktycznie nic mi sie nie chce edytowac... jak mam rozwizac ten problem,..? byc moze ze problem jest w tym ze nie w pislem kodu w teplatece w index.php. ale ja go wstawiam to wyswietla mi si eblad...

zwiastun
17-10-2008, 22:08
Jeśli zmieniasz coś tak jak piszesz, to nic dziwnego. Proszę poprawić wiadomość!

bartolini177
17-10-2008, 22:12
Sory ale mam problem z kompem i mi sie klawiatura tnie.... chodzi o to, że w Lxmenu nie moge nic edytowac. Mam rowniez problem z kodem php ktory powinnien byc w templatce w index.php ale jak go wklejam to strona nie chce mi sie otzworzyc i wsytepuje blad... jak mam to naprwic?

Kod wklejam taki:
<?php if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css")){?>
<link xhref="<?php echo $mosConfig_live_site; ?>/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css"
rel="stylesheet" type="text/css"/><?php}?>
wersja jest orginalna a nie spolsczona wiec powinno wsyztsko dzialac.

nikszal
17-10-2008, 22:51
Sprawdź ten kod, który podałeś.

<?php
if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css")){?><link xhref="<?php echo $mosConfig_live_site; ?>/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>
<?php
}
?>

Ja mam taki:
<?php
if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css")){
?>
<link href="<?php echo $mosConfig_live_site; ?>/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>
<?php
}
?>

bartolini177
17-10-2008, 22:55
OK. Wpisałem ten co mi podałeś ale nadal nie mogę edytowac. Tzn zmiany się zapisują ale nie chcą się wyswietlać...

nikszal
17-10-2008, 23:09
A moduł opublikowałeś?