PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobic rozwijane menu



TheBhoys
18-10-2008, 16:21
Jak w temacie zastanawiam sie jak zrobic rozwijane menu np po najechaniu na piłka nożna wyswietli sie lista np z ligami http://img136.imageshack.us/img136/9148/beztytuunc8.jpg

zwiastun
18-10-2008, 16:30
Bardzo proszę, zanim zadasz kolejne pytanie, poszukać odpowiedzi w zasobach Internetu. Po raz kolejny pytasz o sprawę opisaną na setkach stron internetowych, nie mówiąc już o podręcznikach!

TheBhoys
18-10-2008, 16:35
Szukałem ale nie znalazłem ;) dlatego napisałem tutaj bo to chyba właściwe miejsce?? choć może od zawsze działacie na zasadzie radź sobie sam?? może jakiś link do podręcznika

zwiastun
18-10-2008, 16:48
Wybacz, ale w takim razie naucz się korzystać z Internetu.
1. W plikowniach Joomla (także naszej) jest co najmniej kilka komponentów bądź modułów generujących rozwijane menu
2. Większość szablonów ma implementację rozwijanego menu
O stronach CSS, na których pełno rozwiązań już nie wspomnę.

Komentarze typu: "to chyba właściwe miejsce" oraz "może od zawsze działacie na zasadzie radź sobie sam" bądź łaskaw sobie darować. To typowe dla ludzi, którzy a) nie umieją korzystać z forum, b) uważają, że im się należy, c) zapominają, że przychodzą po pomoc do ludzi, którzy swój czas poświęcają na pomaganie, a nie powtarzanie tego, co jest napisane gdzie indziej!