PDA

Zobacz pełną wersję : rsgallery - nie mogę znaleźć pliku z językiem



bulion
19-10-2008, 17:15
Witam.

2 godziny szukałem rozwiązania na oficjalnym forum rsgallery.
Na tym forum również. Znalazłem jeden temat z którego za wiele nie wynika.

NIE mogę znaleźć pliki z językiem do galerii. Szukam w różnych folderach i nie ma. Chcę po prostu przetłumaczyć to co jest po angielsku na język polski, zapisać wszystko i mieć 'z głowy'.

Proszę o pomoc, konkretny link.

Dylek
19-10-2008, 19:27
A languages\en-GB.com_rsgallery2.ini w komponencie?

bulion
20-10-2008, 00:55
niestety nie ma tam tego folderu ani pliku.

zwiastun
20-10-2008, 01:40
Żarty sobie stroisz? W pakiecie instalacyjnym są cztery katalogi, w tym languages, a ty nie możesz znaleźć. Lepiej daj sobie spokój z tłumaczeniem, skoro nie wiesz nawet, co znaczy languages

bulion
21-10-2008, 00:17
To że katalog jest przed instalacją w paczce to wiem. Gdzie natomiast instaluje się lang PO instalacji tego nie wiem i nie potrafię znaleźć.

Szukam w:

administrator/languages
components/languages
language

GDZIE jeszcze może to być? Skąd skrypt bierze langa?

ps. nie jestem taki tępy ;)

Dylek
21-10-2008, 09:30
/administrator/components/com_rsgallery2/languages ?

bulion
21-10-2008, 22:37
również nie ma tam tego folderu.
czy do najnowszej joomli jest dostępny komponent joomlaxplorer?
ponieważ nie mogę przez FTP wgrać folderu do /administrator/components/com_rsgallery2 a może tak by zadziałało? Gdybym wgrał po prostu tam ten folder z langiem.

Ale wątpię..

Skąd ten skrypt bierze langa...??

melisa
28-11-2008, 12:33
no nawet ja to widzę: administrator/components/com_rsgallery2/languages. - tu jest Twój lang. A może patrzysz tylko w /components/com_rsgallery2?

zwiastun
28-11-2008, 12:39
W Joomla! 1.5 pliki językowe są w zasadzie w katalogach /language/pl-PL oraz administrataor/language/pl-PL
W przypadku najnowszej RS Gallery po przygotowaniu pliku należy go wrzucić do tych katalogów (i odpowiednio plik języka angielskiego)