PDA

Zobacz pełną wersję : Yootheme



blind227
20-10-2008, 15:03
Witam mam pewien problem który nie daje mi spokoju
Zaczynam robić swoją własną stronke i wzuciłem do niej yootheme
Problem wygląda tak w ie lightbox jest pod szablonem w ff jest tak jak powinien byc


tutaj odnośnik
Ps. prosze nie komentowac wyglądu strony bo to dopiero poczatek :)
Pozdrawiam

zwiastun
20-10-2008, 15:54
Jak na początek, to można dostać nieparlamentarnego nastroju. Jeśli chcesz pomocy, to wywal tego flasha z nagłówka, bo chwilę to by poczekać można, ale chwilę, a nie wieczność...

blind227
20-10-2008, 16:01
Flash to nie problem tylko teraz cos na serwerku chyba robia bo sie strasznie muli
i wie koś już co mam z tym lightboxem zrobić mi sie wydaje ze to winna css ale ......

zwiastun
20-10-2008, 16:40
Nakładki - rozjaśnienia i "ściemniacze" korzystają z bibliotek typu mootols. Sprawdź wersję biblioteki, a przede wszystkim, czy nie ma jakiegoś konfliktu wersji - wczytywanych np. przez szablon i jakieś rozszerzenia.

blind227
20-10-2008, 16:45
wersja mootools najnowsza wywaliłem wszystko co by mogło powodować błąd
dziwne że tak tylko jest w ie co najlepsze na stronie projektu pod ie light box działa ok
skopiowałem sobie od nic css i dalej jest to samo może to naprawde wina mojego szablonu ale czemu tylko w ie :(

Problem rozwiązany
Bykiem był poczatek kodu w index.php
a raczej kolejność skryptów teraz jest wszystko ok :)
Polecam każdemu dodatki yooeffects
http://tools.yootheme.com/yootools/free-stuff/yooeffects.html

zwiastun
20-10-2008, 18:45
Ja bym zaczął od posprzątania. Nie tylko dlatego, że reklamujecie swą dobrą jakość. Przede wszystkim dlatego, że skąd wiedzieć, który z 5, 10, 15 błędów jest tym, co przeważył.

"Odłączenie" zewnętrnego css to do badania błędów w JS raczej mało przydatne.

PS. Nie odbieraj, jako złośliwość, ale jak w źródle strony firmy, która chce mi wcisnąć szablon, widzęjako pierwsz znacznik <center> to nie mam ani ochoty na jakikolwiek kontakt z takimi profesjonalistami, ani - to już w działąlności na forum - ochoty na wczytywanie się w kolejne błędy i udzielanie jakichkolwiek rad

tornstudio
28-11-2009, 13:27
do blind227
Mam identyczny problem, możesz podać więcej informacji na temat jego usnięcia??? w którym index.php i co zmienić?