PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szablonem yoo_surface



HanPL
20-10-2008, 18:32
witam! ze strony http://o2t.pl/joomla/page/2/ sciagnalem sobie fajny template yoo_surface. Po jego rozpakowaniu zauwazylem ze nie jest to wersja do instalacji przez instalator Joomli a przez ftp. Wgralem cala zawartosc katalogu to katalogu templates w katalogu Joomli jak rowniez dwa moduly zawarte w paczce z templatem. Po ich wgraniu w szablonach pojawil mi sie szablon yoo_surface ale po jego ustawieniu na domyslny na stronie pojawia mi sie komunikat:




nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzic. Wszystkie ustawienia typu safe_mode mam zielone :D (safe_mode=off) a serwer jest z domen.pl. Kurcze fajnie by bylo rozwiazac ten problem bo template mi sie podoba. S dziekuje z gory jak malo ktory :p


EDIT: zapomnialem - JOOMLA czysta jeszcze nie zabrudzona i nie dostosowana - wersja najnowsza dzisiaj sciagana 1.5.7

zwiastun
20-10-2008, 18:55
Joomla pewno tak, gorzej z szablonem. Na pewno bezpłatny? To sobie go pobierz z Yootheme, a nie jakiejś lewego repozytorium. Nie ma na Yootheme za free? To już wiesz wszystko!

Dylek
20-10-2008, 18:55
Nie wiem czy zdajewz sobie sprawe, ale uzywasz pirackiej wersji komercyjnego szablonu - za ktory powinienes zaplacic. A stronka z ktorej to sciagnales jest po prostu skladnica kradzionych szablonow.

HanPL
20-10-2008, 19:21
panowie szczerze mowie ze nie wiedzialem. i tak chce szate zmienic... dac swoje tlo swoje guziki itp... uklad mi sie podoba :D daloby rade to naprawic?

Dylek
20-10-2008, 19:28
Wiec zmien szate (najlepiej na taka, ktora nie bedzie kradziona), a pozniej zobacz czy pojawia sie ponownie bledy. Te, co pokazales moga byc specyficzne dla szablonow z yoo - byc moze do owej kradzionej templatki nie dolaczono wszystkich wymaganych plikow.

HanPL
21-10-2008, 10:48
zaden z Was nie potrafi mi pomoc? rozumiem ze to pirat ale to co piszecie to offtop :D tak czy siak chcialbym go zalaczyc i przerobic mocno...

zwiastun
21-10-2008, 10:55
Rozumiemy, ukradłeś samochód, chcesz mu tylko numerki podmienić, lakierek, lustereczka, a my Ci mamy w tym pomóc. Będziemy jednak kontynuować offtop

HanPL
21-10-2008, 11:03
ja naprawde Was nie rozumiem... myslicie ze ja chce ten szablon zeby go uzywac? mialem wczesniej kontakt z zencartem a z joomla to moj pierwszy. Jak mowilem podoba mi sie uklad tego szablonu i chce go podejrzec w cssie, pozmieniac i zobaczyc efekty itp. Ukradlem samochod po to zeby podejrzec jak sie drzwi otwieraja i jak rozwiazali w nim doplyw paliwa...

zwiastun
21-10-2008, 11:13
Czego człowieku nie rozumiesz? 7 przykazania? To na to nie poradzimy. Wyjaśnień udzieli Ci każdy ksiądz i każdy prawnik!

HanPL
21-10-2008, 11:16
dobra cwaniaczku to daj mi linka gdzie w PL moge go kupic za zł. jak dasz linka to go kupie!

zwiastun
21-10-2008, 11:28
Cwaniaczka poszukaj w lusterku.
W płatnościach elektronicznych waluta nie ma znaczenia, a "kupic" możesz u na stronie pojektu

HanPL
21-10-2008, 12:37
dobra przepraszam... wycofuje sie z prosby... zwiastunie czy moglbys mi pomoc podajac linka do spolszczenia frontu i admina do najnowszej wersji Joomli 1.0.15 Full Package bo staram sie dopasowac te z 1.13 ale cos nie spolszczaja w pelni...

zwiastun
21-10-2008, 12:40
linki na głównej joomla.pl, w 1.0 nie da się zainstalować pełnego "spolszczenia" - trzeba zainstalować spolszczoną wersję

HanPL
21-10-2008, 13:07
a ktorą wersje polecasz zainstalowac w PL? z tych starszych 1.x . Bo ta wersja Joomla 1.0.15-pl (http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,656/Itemid,58/) nie jest w pelni PL. Poza tym mialem na niej jakies problemy z instalacja modułow...

zwiastun
21-10-2008, 13:21
Nadużywasz mojej cierpliwości - wszystko jest opisane na joomla.pl i dokladnie wiadomo, która wersja jest w pełni spolszczona!

HanPL
21-10-2008, 13:28
ok instaluje wersje joomla 1011+admin pl :D nie denerwuj sie tyle! We wczesniejszej wersji jaka zainstalowalem wsadzilem kilka wtyczek m.in. jezyk pl dla admina i kilka szablonow w pelni darmowych. Teraz jak kasuje zawartosc cala mojego katalogu public_html zostaje mi kilka katalogow. Jak je staram sie kasowac to program ftp "udaje" ze je kasuje ale one zostaja. Jak wchodze w katalogi i staram sie usunac poszczegolne pliki wychodzi mi permission denied czy jakos tak :) brak dostepu. Chmody sa 777. Korzystam z Total Commandera. Katalogi ktore mi pozostaly to:

henrykdr
26-12-2008, 12:47
Nie ma powodów do irytacji. Jeśli autor żąda gratyfikacji za szablon, to trzeba zapłacić lub poszukać coś innego. Zapłacić możesz na http://www.yootheme.com/signup.html także w złotówkach (karta kredytowa).
Strony nie podejrzysz, gdyż szablon wymaga aktywacji.