PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zapisaniem artykułu



sq9aol
20-10-2008, 20:25
Witam kolegów, mam mały problem: w czasie tworzenia lub edycji artykułu jeżeli kliknę zastosuj lub zapisz zostaję automatycznie wylogowany z panelu admina. Wszystko co robiłem jest zapisane tylko wylogowuje mnie całkowicie. Chodzi o Joomla 1.5.7 Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

andrzej61
21-10-2008, 00:22
To jest problem z edytorem. Chyba z poprzednią wersją JCE, bo pamiętam przez mgłę, że było coś takiego i łatka na to, ale jak zamienisz JCE na najnowszą wersję to tego nie będzie. Jeśli to dobrze pamiętam i przy JCE było. W każdym razie czuję że edytor. I w każdym razie iem że najnowszy JCE ( a wyszedł pare dni temu) tego nie robi. I wiem ze najlepiej wchodzić w ogóle do admina pod Firefoxem. Bo lepiej żeby nawet nie wymieniać tu nazwy innego browsera o nazwie IE7. Tego w ogóle nie warto używać do niczego.

sq9aol
21-10-2008, 09:14
Edytor mam TINY2.0 zresztą problem występuje też w sytuacji gdy kliknę w zapisz lub zastosuj np w panelu konfiguracji witryny
Prubowałem wyłączyć całkowicie edytor i dalej to samo.

andrzej61
21-10-2008, 23:25
To jest kwestia głównie obsługi Javy przez przeglądarkę. Polecam zainstalować JCE ze strony najnowsze. I korzystać z Firefoksa (2 czy 3). Jeśli chodzi O Joomlę 1.5 to działa. Natomiast w Joomli 1.0.xx starsze JCE nie otwierało okienek do edycji Html czy do obrazków. JCE jest nakładką na Tiny i ma więcej opcji.