PDA

Zobacz pełną wersję : Please make sure the form is complete and valid.



pruzik
21-10-2008, 21:12
Czy ktoś wie jak zmienić treść javascriptowych alertów, typu: "Please make sure the form is complete and valid". Mam stronę w języku polskim i zainstalowany komponent qcontacts do formularza mailowego. Niestety nie potrafię zmienić treśći alertu ( odnoszącego się do niewypełnionych pól wymaganych rzecz jasna) na język polski.
Czy ktoś wie, jak sobie z tym poradzić?

Dylek
21-10-2008, 22:54
Znalezc ten string w plikach komponentu i przetlumaczyc "na nasze".

pruzik
22-10-2008, 15:37
Problem właśnie w tym, że tego stringa nie ma w żadnym pliku komponentu

dkint
22-10-2008, 16:41
Witam

Nie ma w żadnym z plików komponentu ? więc pewnie się wziął z kosmosu, proponuję więc poprosić, któregoś z astronautów rosyjskich może pomogą, a tak na poważnie - menadżer plików w dłoń alt f7 i szukasz w zawartości plików komponentu takiej frazy ... weź pod uwagę, że nie zawsze musi to być zapisane "ciurkiem"...

pozdrawiam
Krzysiek

pruzik
22-10-2008, 19:58
Już to robiłem trzy razy, m.in. tak jak mówisz, i też nie szukałem całej frazy. W komponencie qcontacts tego nie ma. W każdym razie przeszukam 4 raz, skoro tam powinno być.

pozdrawiam
Artur

dkint
22-10-2008, 20:08
Witam

Dziwne bo ja w 9 linii pliku en-GB.com_qcontacts.ini znalazłem coś takiego CONTACT_FORM_NC=Please make sure the form is complete and valid.

pozdrawiam
Krzysiek

pruzik
22-10-2008, 20:21
Ha znalazłem gdzie indziej;
W katalogu languages/en-GB/ plik en-GB.com_qcontacts

Dzięki za pomoc, grunt to i tak utwierdzić w przekonaniu że metoda szukania jest słuszna i jedyna i nic nie wisi w powietrzu :)

pozdrawiam
Artur