PDA

Zobacz pełną wersję : problem z menu w panelu administracyjnym



anT0n
22-10-2008, 12:05
Witam,

mam dziwny problem, ponieważ po zainstalowaniu joomli 1.5.7 i zlaogowaniu sie do panelu amidnistracyjnego nie działa mi główne menu: Site / Menu / Content / Components / ... . Tak jakby te guziki nie były oskryptowane i nie przekierowywuja mnie do odpowiednich podstron panelu administracyjnego. Mogę wejść tylko w opcje Site które są otwarte odrazu po zalogowaniu do panelu. Wiecie może gdzie może tkwić problem ?

crazyluki
22-10-2008, 12:50
więcej szczegółów ( jakich ? zapraszam do regulaminu forum)

juniorchat
29-11-2008, 13:50
U mnie występuje ten sam problem - poradziłeś sobie z tym??

anT0n
29-11-2008, 14:06
niet... zainstalowalem starsza joomle bo za duzo problem z tą miałem :P

zwiastun
29-11-2008, 14:12
To nie jest problem Joomla! tylko różnych dziwnych ustawień na serwerach albo poprawności transmisji plików pakietu. Przy tak sformułowanym pytaniu i takiej dawce informacji o środowisku instalacyjnym pytanie nadaje się jedynie do kosza!

juniorchat
29-11-2008, 14:17
a jaka jeżeli można wiedzieć ??
dodam tylko że błąd wystąpił już przy instalacji - przy bazie danych nie mogłem kliknąć dalej - uruchomiłem sprawdź element w firebug i zauważyłem ze był to na mój gust błąd w kodzie - dlaczego tak sądzę - ponieważ popatrzyłem na cofnij i tam było send(costam) a przy dalej była jakaś inna komenda - zmieniłem w firebugu - tymczasowym edytorem na send(costam) i posżło - tak samo było dalej... lecz po instalacji w panelu wystąpił powyższy błąd...

zwiastun
29-11-2008, 14:20
Domagasz się, żeby Cię potraktować niemiło! Umiesz czytać? To najpierw przeczytaj sobie regulamin forum, a zanim zadasz następne pytanie zastanów się, czy sam wiesz o co pytasz.

juniorchat
29-11-2008, 14:26
Zwiastun ja potrafię czytać na prawdę - ale moim zdaniem forum jest po to żeby szukać odpowiedzi i pomagać znaleźć ją innym - ja poprosiłem o napisanie więc w czym problem? Nie chcę żebyś mnie traktował niemiło - przepraszam jeżeli uraziłem - to już się więcej nie powtórzy. Tylko nie rozumiem dlaczego na forum nie można się wypowiadać w tematach dotyczących tej samej sprawy.

zwiastun
29-11-2008, 14:46
Można, tylko trzeba przestrzegać podstawowych reguł. Zajrzałeś do regulaminu? Spełniłeś wymagania? Mimo że Cię do tego wezwałem?
Mam gdzieś to, czy rozwiążesz swój problem, skoro Ty masz gdzieś mój czas i środki naszego sponsora.
Co rusz się pojawia ktoś, kto nie odrobi swojego zadania i ma pretensje, że jest źle traktowany albo udziela lekcji, co to jest forum. Krótko mówiąc, ma wszystkich za durniów.

http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3