PDA

Zobacz pełną wersję : Newsletter z obrazkami np. Letterman?



CreMaster
23-10-2008, 00:44
Hallo
Borykam się z takim problemem: wysyłam newslettery Lettermanem, w których zamieszczam obrazki - standardowo, czyli na zasadzie wklejenia URL-a. Efekt jest taki, że kto ma w poczcie wyłączone obrazki, widzi w ich miejscu ramkę, czego chciałbym uniknąć. Często dostaję różne newslettery (np. z Interii), które są widocznymi obrazkami, chociaż mam wyłączone obrazki w poczcie (mam nadzieję, że to zrozumiałe, co piszę:confused:). Metodą prób i błędów doszedłem do tego, że gdy taki obrazek znajduje się w załączniku newslettera - jest od razu widoczny (w kodzie pojawia się jakiś CID?). Czy ktoś wie, czy można coś takiego zrobić w lettermanie? A może ktoś ma inny pomysł na newslettery, w których dałoby się załączać grafikę? Będę bardzo zobowiążany za wszelkie porady:)
Pozdrawiam!

Jola
27-10-2008, 03:06
Witam,
Letterman ma wbudowany w kodzie bajer z CID (funkcję). Warunek - obrazek musi być wstawiony przez insert/edit image edytora (czyli adres img src - zapisany w bazie razem z treścią wiadomości - nie może zawierać http://twoja_strona.pl/images/obrazek.jpg tylko images/obrazek.jpg ). Można dopisać w kodzie HTML ale pamiętaj o tym warunku. Sprawdź - u mnie działa.
Pozdrawiam