PDA

Zobacz pełną wersję : co mogłem namieszać ?



maniex
18-05-2006, 03:23
że nie wyświetla mi kontaktu w głównym oknie tylko takie biale coś - jeszcze wczoraj było ok( http://pitkunst.strefa.pl/joom/index...tpage&Itemid=1 (http://pitkunst.strefa.pl/joom/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1))

wielkie dzieki

Wersja MySQL:: 4.0.24-Max-log
Wersja PHP:: 4.3.10
Serwer WWW:: IPL
Interfejs serwera PHP::
Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC
Przeglądarka:: Opera/9.00 (Windows NT 5.1; U; en)
Istotne ustawienia PHP:: Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wyłączone)
Open basedir [Katalog bazowy]:: /var/www/html/:/var/www/mnt
Display Errors (Pokaż błędy):: ON (włączone)
Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (włączone)
File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone)
Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: OFF (wyłączone)
Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (włączone)
Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone)
Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /var/www/html/temp
Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0
Obsługa XML:: Tak
Obsługa Zlib:: Tak
Wyłączone funkcje:: phpinfo,snfo,ppet_time_limit,openlog,syslog,set_so cket_blocking,putenv,getrusage,get_current_user,ph p_sapi_name,php_uname,get_extension_funcs,dl,asser t_options,leak,error_log,chown,chgrp,filegroup,lin k,socket_set_blocking,bind,connect,socket
Edytor WYSIWYG:: Bez edytora WYSIWYG (i właśnie tego na końcu nie rozumiem bo w ustawieniach witryny jest włączony)
nadmienię jeszcze, że :Prawa do katalogów i prawa do zapisu:: All:////// Writeable

Rybik
18-05-2006, 03:39
nie podobaja mi sie wylaczone funkcje ale za malo sie znam na tym :/ na poczatek popraw register_globals (opis na serwerze pomocy) jak nie da rady to do admina z tym

gubi gdzies naglowek dokumentu i wpisy o templaku itp ... sprawdz co sie dzieje z inna templatka na tej widze jakies skrytpy correct_png

tak na razie strzelam po plocie :) ale warto sprawdzic

maniex
18-05-2006, 03:58
szczerze powiedziawszy, to wszystko działało jeszcze wcz\ przed wczoraj, coś sie zaczeło *************************** od momentu przeładowania DB. Tego bot_correctpng, wsadziłem w nadziei, że może coś pomoze w wyświetlaniu obrazków- już go nie ma, templatka tez zmieniona i...nic :)
nie ma z tym wielkiego problema - tylko chciałbym wiedzieć, bo jak się przeniosę na właściwy serwer (po teście) to , żeby nie strzelać po tym płocie :)