PDA

Zobacz pełną wersję : podmiana plików panelu admina z innej wersji czy możliwe ?



sokam
25-10-2008, 13:29
Witam mam taki problem

mam zainstalowaną joomla 1.0.15 oficjalne wydanie (z panelem admina EN) ponieważ z tym wydaniem mi wszystko działa czego nie mogę powiedzieć o wydaniu joomla 1.0.15 IE z poprawkami.

Mam takie pytanie czy jest taka możliwość aby pliki z wydania joomli 1.0.15IE odpowiadające za panel admina przegrać do mojego wydania joomli aby uzyskać polskie tłumaczenie? Ewentualnie jakie pliki trzeba przegrać jeśli istnieje taka możliwość.

Dylek
25-10-2008, 15:56
W skrocie - nie ma takiej mozliwosci. Jakby byla - bylaby w pobieralni paczka do polonizacji panelu admina w Joomli 1.0.x.

artkom
18-11-2008, 12:19
Witam,mam ten sam problem by w panelu admina było po naszemy,więc mam pytanie czy można w plikach angielskich (poszukam i znajdę)wstawić polskie opisy np.zamiast "content" to wpisać "artykuł" itd ewentualnie bez polskich znaków ale by było bardziej zrozumiałe dla kogoś innego jak będzie dodawał materiały? Wystarczy to zrobić w plikach z katalogu administrator?

zwiastun
18-11-2008, 16:33
Skoro jesteś taki dobry, że potrafisz, to po kie licho zadajesz to pytanie?

artkom
19-11-2008, 00:34
Sory,źle zadałem pytanie chodzi mi oto czy tylko w tym katalogu (administrator)wystarczy to poszukać czy jeszcze mam szukać w innych? tylko o wskazówkę proszę i jak mi się uda to mogę chętnym do tej wersji gdzieś wrzucić te przerobione pliki by inni skorzystali.

zwiastun
19-11-2008, 04:36
Ależ wielce Ci dziękujemy za taką lub podobną wersję. Z Twoich pytań wnioskuję z 99% pewnością, że znasz się na tym, jak ja na budowie statków kosmicznych. Ja statków nie buduję i proponuję, byś nie grzebał w czymś, czego nie ogarniasz (gdybyś ogarniał, nie zadawałbyś tego typu pytań!).
Poza wszystkim: jeśli coś Ci nie działa z JAL lub JIE, to nie dlatego, że są "źle" przetłumaczone.

artkom
19-11-2008, 13:15
Bez złośliwości nie mam zamiaru robić wersji instalacyjnej miałem kłopoty z ustawieniami serwera i musiałem szybko zainstalować jomlę i właśnie tę starą wersję.A czy trzeba się znać by podmienić wpis w pliku z save na zapisz?Tylko grzecznie zapytałem się czy mam tego szukać TYLKO w katalogu administrator czy jeszcze w innych?Ja kopiuję je sobie na dysk zmieniam i przerzucam na serwer potem a nie robię instalki,bo tego nie umiem.Moze to głupi sposób ale mi skutkuje i działa.

zwiastun
19-11-2008, 14:55
Daj już sobie po prostu spokój z ciągnięciem tej dyskusji o niczym. Nie tylko w katalogu administracyjnym. I co Ci to da? Zaraz będziesz pytać, a gdzie jeszcze? Jest to pytanie typu: W których plikach są rzeczy potrzebne do działania Joomla?