PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jestem



b.pabiszczak
25-10-2008, 17:13
Szukałem na forum podobnego problemu ale niestety nie znalazłem (nawet nie wiem jak go nazwać)

Otóż chciałbym wiedzieć w którym miejscu się znajduje w momencie kiedy przeglądam w witrynie a konkretniej chodzi mi do której sekcji należy artykuł na którym obecnie jestem.

Mam całe menu wykonane we flashu, jeżeli chce ustalić w nim w którym konkretnie miejscu jestem, żeby menu było w tym miejscu aktywne muszę znać nazwę sekcji (bo według mnie tak najprościej)

Mam całość opartą na sekcjach i artykułach a potrzebuje znać tylko najwyższe menu.

Czy jest już gotowe rozwiązanie (funkcja) która wypluwa mi do której części sekcji należy artykuł czy muszę sobie to napisać samemu.

Wystarczą mi wartości ID sekcji...

neo_fox
25-10-2008, 18:01
Dodaj sobie moduł o nazwie "ścieżka powrotu" do strony

b.pabiszczak
26-10-2008, 09:41
Chyba, źle sformułowałem pytanie albo Neo_fox nie przeczytał ze zrozumieniem. Ja nie potrzebuje modułu który pokazuje mi w którym miejscu obecnie jestem tylko potrzebuje skrypt który po artykule pokaze mi do której sekcji on należy

Problem dotyczy sytuacji kiedy link prowadzi bezpośrednio do artykułu ponieważ nie ma w nim zawartej sekcji.

tlewap
26-10-2008, 11:14
W ustawieniach artykułów możesz ustawić widoczność sekcji i kategorię.