PDA

Zobacz pełną wersję : problem z edytorem



thordur
26-10-2008, 02:51
wgrałem do swojej joomli 1.5.7 5 roznych edytorów i za kazdym razem gdy sie zaloguje na stronie głownej jako manager i chce edytowac artykuł pole edytora jest ucięte. jak mozna to naprawic?
drugą sprawą jest to ze gdy chce dodac nowy artykuł edytor zajmuje mi całą strone, znikają boczne menu choc ustawiłem je by pokazywały sie na wszystkich stronach.
pewnie są to jakies proste rzeczy ale dla mnie męczarnia. bardzo prosze o pomoc lub jakis link do rozwiązania tego problemu

thordur
13-09-2009, 13:28
Może ktoś mógłby wskazać który plik mam edytować by ustawić szerokość edytora bo ciągle mi się rozjezdza rozwalając szablon? szukałem zarówno w pliku css szablonu jak i pliku css pluginu edytora i niestety bez skutku. Proszę o pomoc

zwiastun
13-09-2009, 13:41
1. Widocznie masz źle napisany szablon. W poprawnym szablonie edytor mieści się w swoim obszarze.
2. Zwykle w szablonach zakłada się maksymalnie szeroki obszar dla edytora, wyłączając boczne paski z wyjątkiem nawigacyjnego. To, że przypisujesz moduły do wszystkich stron nie znaczy, że będą się wyświetlać na stronach z włączonym edytorem.

pasQuda
13-09-2009, 21:39
Może zainstaluj edytor (bot) wraz z komponentem np. mosCE lub MOStlyCE. To ci da możliwość ustawień szerokości edytora.