PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5 a nifty corners cube



astepas
27-10-2008, 10:30
Hej,

Mam taki problem: chciałbym zrobić zaokrąglone rogi używając nifty corners. Niestety, po kilku godzinach kombinowania nic mi nie wychodzi:mad: Czytałem pomoc na joomla.pl ale pomimo tego, że robię wszystko zgodnie z instrukcją, nic nie działa.
Jeśli ktoś mógłby mi w tym pomóc, to podałbym mu dane do konta i zobaczyłby co się dzieje.

Bo już nie mam pomysłu jak to zrobić:mad:

zwiastun
27-10-2008, 10:50
Zaokrąglone narożniki masz rozwiązane CSS-em i czterema obrazkami w domyślnym szablonie rhuka. Po co kombinować?

astepas
27-10-2008, 11:04
Tylko, że to rozwiązanie raczej nie sprawdzi się u mnie. Chodzi mi, żeby środkowa tabela miała wygładzane rogi. A tło planowane jest w stylu mozaiki, dlatego chciałbym, żeby zaokrąglanie było niezależne od odrazków.

adres strony: www.testowa.cejot.webd.pl (http://www.testowa.cejot.webd.pl)

Teraz kolory są czysto przykładowe ;)

erkundigen
30-04-2009, 09:43
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Zastosowałem rozwiązanie NiftyCube na serwerze na moim kompie i wszystko działa bez zarzutu. Jednak gdy przeniosłem szablon na serwer zdalny to zaokrąglonych narożników nie wyświetla. Nie wiem czy to nie problem ścieżki dostępu do plików *.js.
Struktura katalogów dla nich jest następująca:
templates/site/js/"i tu pliki: niftycube.js i niftyLayout.js

A w index.php mam:
<script type="text/javascript" src="templates/<?php echo $this->template ?>/js/niftycube.js" />
<script type="text/javascript" src="templates/<?php echo $this->template ?>/js/niftyLayout.js" />
Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę o wyrozumiałość jak coś jest nie tak. Moje przygoda z tymi bajerami trwa krótko.