PDA

Zobacz pełną wersję : Hej koledzy postarajcie się "uczycie innych" to zróbcie sami porządnie



buniar02
30-10-2008, 08:59
Hej koledzy postarajcie się "uczycie innych" to zróbcie sami porządnie po
1 nie instaluje się prawie nic z waszych zasobów nie wiem dla czego z anglojęzycznych stron wszystko ok strona www.pomoc.joomla.pl (http://www.pomoc.joomla.pl) jest wykonana mało czytalnie nie ma możliwości sciągnięcia onnline kursu na swój komputer a zadne dodatki i modółu nie chodza prawie wiec moje spostrzenie zmiencie szate strony uporządkujcie a ha i dobrze by było wiecej zrozumienia dla początkujących nie każdy jest geniuszem joomli wezcie to pod uwage ! buniar@wp.pl

nikszal
30-10-2008, 11:19
Nie jestem "geniuszem" i też niejednokrotnie miałem problemy z Joomla. Ale w przeciwieństwie do Ciebie w pierwszej kolejności przekopuję setki informacji znajdujących się na tym forum i szukam dla siebie właściwego rozwiązania. Jeśli masz problem z instalacją rozszerzeń znajdujących się w polskich zasobach, to korzystaj wyłącznie z wersji anglojęzycznych lub zmień hosting. Ja takiego problemu nie mam. Chcesz sobie ściągnąć kurs on-line? Nie ma problemu - napisz go i zaprezentuj. Oczywiście społecznie. A początkującym mogę polecić na dzień dobry lekturę w postaci regulaminu forum. Jeśli się z nim zapoznają, to automatycznie spadnie ilość niezadowolonych. I na koniec uwaga osobista - nie pouczaj innych udzielających się społecznie. Popatrz na swój tekst i oceń, co ma on wspólnego z zasadami polskiej ortografii i interpunkcji?

Pozdrawiam

neo_fox
30-10-2008, 11:36
Hej koledzy postarajcie się "uczycie innych" to zróbcie sami porządnie po
1 nie instaluje się prawie nic z waszych zasobów nie wiem dla czego z anglojęzycznych stron wszystko ok strona www.pomoc.joomla.pl (http://www.pomoc.joomla.pl) jest wykonana mało czytalnie nie ma możliwości sciągnięcia onnline kursu na swój komputer a zadne dodatki i modółu nie chodza prawie wiec moje spostrzenie zmiencie szate strony uporządkujcie a ha i dobrze by było wiecej zrozumienia dla początkujących nie każdy jest geniuszem joomli wezcie to pod uwage ! buniar@wp.pl

A teraz przeczytaj to co napisałeś na głos (dokładnie w ten sam sposób uwzględniając wszystkie znaki interpunkcyjne) i potem powiedz nam ile z tego bełkotu zrozumiałeś :eek:

keran
12-11-2008, 18:02
Dokładnie :D