PDA

Zobacz pełną wersję : Fire board 1.0 oznaczenie nowych postów



KoTeKMalbork
31-10-2008, 10:08
Witam!
Przeszukiwałem forum może źle szukałem ale nić nie znalazłem
Na swoim forum założyłem dział "sprawy i sugestie dotyczące strony" i został mi zgłoszony problem cytuję...
"pytanie głównie do admina:
czy była by możliwość żeby posty którychnie widział jakiś użytkownik były jakoś wyszczególnione? Np. że na dolekażdego posta by pisało "nowy post" lub " nieprzeczytana wiadomość"?
tak jak na audi80.pl"



mi się wyświetla ikonka NOWE! ale zauważyłem iż też nie zawsze...

Przeszukując forum znalazłem takie rozwiązanie iż w przypadku jak nie uda mi się tego naprawić doinstaluje Moduł wyświetlający nowe tematy na forum...


Ps. i taki miejszy problem nie utrudniający mi pracy ale się spytam - przestały mi przychodzić Maile na pocztę o nowych postach...

crazyluki
31-10-2008, 10:53
co do powiadamiania o nowych tematach - posty takie mają inną ikonkę, zobacz, może po prostu w Twoim szablonie ta ikonka jest mało wyróżniona.

co do drugiego pytania: na pewno mówiłem - nie korzystaj z darmowego hostingu.

pewnikiem wysyłałeś za dużo maili i możliwość wysyłania maili została Ci odebrana ( np częściowo)

KoTeKMalbork
31-10-2008, 11:43
Najpierw co do drugiego pytania masz rację korzystam z darmowego hostingu i twoja odpowiedź jest bardzo prawdopodobna i najbardziej realna:) ale narazie nie mam kasy na płatny. a co do pierwszego pytania jak nowy post jest to widać to dokładnie bo pisze przy nim napis NOWA! a oprócz tego obok postów wyświetlają się niebieskie ikonki a przy nowym poście jest Zielona ikonka... I mi czasem wyświetla się zielona ikonka a czasem widzę iż jest nowa odpowiedź a nie ma ikonki raz tak raz tak ale został mi zgłoszony problem iż niektórym nic Zielonego ani NOWA! się nie wyświetla

crazyluki
31-10-2008, 12:00
możliwe że mają problem ze swoją przeglądarką.

KoTeKMalbork
31-10-2008, 12:03
A możliwe:) ja mam na przykład problem z poprawnym działaniem Javy a tu daje jeszcze screen ekranu jak to u mnie wygląda NOWY! post

http://images28.fotosik.pl/290/e71ccdc1b7912391.png

crazyluki
31-10-2008, 12:04
zmień hosting, na webhostingtalk.pl są różne ciekawe oferty, często można na fajne promocje trafić ;-)

KoTeKMalbork
31-10-2008, 12:18
przy zakładaniu nowej strony zajrzę tam:) a ta strona o której mówimy na której jest problem to www.audimalbork.pl jest w fazie rozwijania się więc mam nadzieję iż uda nam się uzbierać na płatny hosting i skorzystam z nazwy.pl może nie jest idealna ale mam kilka stron na niej i nie narzekam:)