PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie forum dla joomli ?



efect1
31-10-2008, 23:41
Witam
Szukam mostu do jakiegoś fora phpbb3 , mybb , smf .
Czy do któregoś z w/w skryptów znajde w 100% działający most .

zwiastun
01-11-2008, 01:06
Do szukania służy przede wszystkim szukajka! A potem się zadaje pytania!

efect1
01-11-2008, 10:08
szukałem :)
Ale za każdym razem most nie integeruję się w 100% albo problmy z przenoszeniem konta z forum do joomli etc .

Spytam tak jakich mostów używacie i działają one dobrze ( przenoszą użytkowników , z forum do joomli , wspólna rejestracja etc .

Pozdrawiam

kurtz
01-11-2008, 19:53
drewnianych, działają wyśmienicie, przenoszą użytkowników z jednego końca mostów na drugi koniec mostów.

i tak w koło...

freebox
17-01-2009, 18:00
drewnianych, działają wyśmienicie, przenoszą użytkowników z jednego końca mostów na drugi koniec mostów.

i tak w koło...
I to napisała "podpora forum"?

Nie znam Joomla!, muszę wybrać jakis CMS, musi być tam i forum. Szukałem na stronie Joomli informacji w modułach, czy jakiś zawiera forum. Nic nie znalazłem na ten temat (to zresztą cielawe, dlaczego). Wszedłem na forum, poszukałem w działach (podziałach) forum o "forach", dalej w tematach szukałem dokładnie taki - "Jakie forum w Joomla!" i dlaczego, żeby się dowiedzieć, jakie są możliwości w tym zakresie i jakie problemy. Czytałem o innych systemach CMS, i są takie, gdzie forum wchodzi w skład podstawowych modułów. Tu informacji na taki temat nie ma. Mało ważny?

Wydaje się, że forum jest odpowiednim miejscem na znalezienie takiej odpowiedzi i ktoś nowy, co wchodzi na strony systemu nie powinien nawet tak daleko szukać, a informację tą znaleźć w artykułach lub faq. Tutaj się na forum radzi: "szukaj sobie sam".

Wracając do odpowiedzi "podpory forum" - jest taka złota zasada: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia - lepiej milcz.

efect1
17-01-2009, 19:18
co ty człowieku wyluzuj :) porada icek_klezmer spisuje się wyśmienicie , nigdy nie wiedziałem ze drewniane konstrukcje można łączyć z kodem php :) (http://forum.joomla.pl/member.php?u=11935)

a na powaznie jakie forum każde :)
jeśli znasz php to sobie taki mostek napisz :)
a jeśli nie to może fora w postaci componentów ? np. joomlaboard , lub smf + post .
jest wiele rozwiązań jakie forum chcesz scalić z joomla ?

zwiastun
18-01-2009, 00:09
I to napisała "podpora forum"?


Wracając do odpowiedzi "podpory forum" - jest taka złota zasada: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia - lepiej milcz.
No właśnie! Bo po co ta cała tyrada, pewno tylko autor raczy wiedzieć.

ciubas
08-02-2009, 14:38
a ja napisze, tak mysle nad wklejeniem w schowek tej informacji, a wiec:

przetestowalem rokbridge - POLECAM! ( Joomla 1.5.9 <- RokBridge 1.0rc8 -> phpBB 3.0.4)

wszystko dziala wysmieci w obie strony, jeszcze testuje zachowania uzytkownikow, ale generalnie jestem bardzo zadowolony!

ps. szukanie nie boli...

s87
23-07-2009, 01:03
A jaki pomost bedzie najlepszy. Rokridge czy jfushion ?