PDA

Zobacz pełną wersję : expose - malutki problem



alhattal
01-11-2008, 17:34
Witam

Zainstalowałem sobie galerię Expose wszystko dostosowałem do mojej strony z jednym małym wyjątkiem. (Mam galerię z tego serwisu więc wyjaśnię na tym przykładzie)

Wybieram albumy (z Fasolkiem) po prawej wyśwetlają sie "pod albumy" z miniaturkami. Wybieram konkretny już album.
I tutaj robi sie problem. Wyświetlają sie miniaturki w poziomum rzędzie i na obu końcach jest to coś. Takie dwa pionowe paski przechodzące z białego w kolor tła. Pasuje mi to jak wół do karety... próbowałem znaleźć to w plikach konfiguracyjnych, ale poległem niestety...

Wie ktoś jak to "coś" usunąć? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam Michał

idek
02-11-2008, 16:36
jeśli to usuniesz, to nie bedziesz miał chyba możliwosci przewijania zdjęć, wiec nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie

alhattal
02-11-2008, 18:24
nie chodzi o to co pojawia sie do przewijania zdjęć, to jest tuż przed. jeżeli masz białe tło, to tego praktycznie nie zauważasz, ja mam takie ciemno szare i straszniue to kontrastuje.

Chcę to usunąć, albo zmienić kolor na kolor tła. tutaj obrazek:
http://www.orlikelblag.yoyo.pl/expose.jpg
widać tam takie białe "coś" o nie właśnie chodzi

kurtz
02-11-2008, 18:29
trzeba sobie wyedytować któregoś z plików .swf (bo expose to chyba flash) i zrobić go na ciemno potem to scalić do kupy tym czym wyedytowałeś. zbyt wielkiej oferty nie masz jeśli chodzi o programy.

może to też wykonywać jakis skrypt (javascript) ... no ale szczerze wątpię aby to był skrypt jak i w twoje umiejętności ,,, skoro pada takie pytanie.