PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5.7 aktywacja użytkowników przez administratora



Granger
01-11-2008, 20:28
Szukam komponentu/modułu/ewentualnie jakiejś instrukcji która pozwoli mi w mojej joomli używać możliwości aktywacji użytkowników przez administratora (i tylko przez niego). Trochę już szukałem i od razu mówię iż:
Community Builder odpada bo na 1.5 działa tylko w trybie spuścizny za który serdecznie dziękuje :)
Argumenty typu chce ci sie 200 kont dziennie odrzucać też do mnie nie trafiają ponieważ ten portal ma być dla bardzo ograniczonej grupy osób (forum klasowe wymiana informacji :))

Zaznaczam iż komponent musi działać w trybie native na 1.5 ewentualnie sposób :)
Mam taki pomysł aby podmienić var adresu email w procedurze wysyłania na const która był by mój adres email no i oczywiście zmodyfikować lekko komunikat jednak nie mogę odnaleźć funkcji i komunikatu.

Z góry dziękuje za pomoc.

EDIT: Dosłownie przed chwilą odnalazłem adres komunikatu. Znajduję się on w pliku pl-PL.com_user.ini znajdującego się w language/Pl-pl

zwiastun
01-11-2008, 20:38
A nie prościej założyć tych 20-30 kont?

Granger
01-11-2008, 20:51
Teoretycznie masz rację założyć tych 30 kont jest dosyć łatwo sęk w tym, iż do założenia jestem potrzebny ja co zmusza do ganiania za tymi osobami, co sprawi że cały proces potrwa dłużej no chyba, że bym zrobił te 30 kont i podał im porostu hasła (musiał bym spisać emaile) ale chcę zauważyć, iż problem przewinął się na tym forum już kilka razy więc może warto by go rozwiązać zamiast parafrazować. Rozwiązanie można by dodać do FAQ ponieważ nie oszukujmy się taka opcja w joomli była by bardzo przydatna.

Tak przy okazji nie uwierzę w to, że nikt na tym forum nie zna położenia funkcji wysyłania emaila aktywującego.

EDIT:

ODPOWIEDŹ A WŁAŚCIWIE ODPOWIEDZI ZOSTAŁY ZNALEZIONE
http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=431&t=259464&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Dylek
01-11-2008, 22:05
Proponuje przyznawac po 5 punktow reputacji tym, ktorzy wykaza sie logicznym mysleniem - a wiec proba rozwiazania problemu wlasnymi silami - a przynajmniej skorzystania z szukajki, a pozniej zawracania glowy na forum :)