PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena strony- portal miejscowości



bardakon
02-11-2008, 01:10
Myślę, że mogę już poddać moją stronę pod krytykę lepiej wiedzących. Ciągle coś zmieniam ale teraz generalnie skupiam się na treści nie na technice a Was proszę o ocenę raczej strony technicznej.
Tematyka: obiektywny portal miejscowości gminnej (taka odpowiedź na gminny oficjalny)
adres: www.zembrzyce.eu

dkint
02-11-2008, 07:42
Witam

Zbyt jaskrawy odcień zielonego, ze wzrokiem raczej u mnie wszystko ok ale np w to co masz we fleszu muszę się wczytywać
Nie za bardzo pasuje mi tekst "Wpisany przez" już chyba lepiej byłoby "Autor" - ale to tylko estetyczne odczucie
To w lewym dolnym rogu nie może mieć jakiegoś stylu ? licznik zewnętrzny licznikiem zewnętrznym ale nijak nie pasuje do kolorystyki twojego szablonu
Po co ci te ramki na stronie ?
Ogólnie nie jestem przeciwnikiem gotowych szablonów (sam takich używam), ale jak już korzystasz z darmowego to dla "portalu" jak już sam ogłosiłeś pasowałby nabyć jakiś bardziej portalowy szablonOgólnie nie jest tragicznie chociaż mało czytelnie, wiąże się to ogólnie z kolorystyką, trochę pracy jeszcze cię czeka ale podstawy w miarę solidne są ..

pozdrawiam
Krzysiek

kangurrr
31-01-2009, 12:12
Bardzo fajna stronka , tylko wydaje mi sie ze za duzo tych herbow :P

Ogolnie bardzo fajna!