PDA

Zobacz pełną wersję : Edytor tekstu



piotrbag
02-11-2008, 15:02
Witam, mój problem jest bardzo banalny, ale jestem super świeży w administrowaniu Joomla, proszę więc o wyrozumiałość ! Mam starą wersję oprogramowania i mój edytor tekstu nie posiada paska narzędzi, w którym mógłbym edytować tekst artykułów, czy mogę to jakoś zmienić, czy muszę aktualizować wersję oprogramowania, czy podczas aktualizacji nie stracę już wprowadzonych danych ? Moja wersja Joomla to 1.0.11 Stable.
Pozdrawiam
Piotr

idek
02-11-2008, 16:32
możesz sobie doinstalowac edytor tekstowy o ile stanardowo nie było w tej wersji...

na początku wejdź do użytkownikó, i sprawdź na swoim koncie czy masz włączony jakiś edytor czy może faktycznie jest tylko "no editors"

jak nie masz nic do wyboru, to poszukaj czegoś co Cie inetresuje tutaj: http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1773&Itemid=35

zwiastun
02-11-2008, 16:54
EEEEEEEEEE, ble ble
1. Co to znaczy, że edytor nie ma paska narzędzi? Nie miał nigdy? Zniknął? A może go w ogóle nie włączyłeś.
2. "o ile stanardowo nie było w tej wersji"; Nie bylo takiejwersji w której nie było (stad to EEEEEEEEEEE ble ble)
3. Niezależnie od sprawy edytora to zaktualizuj Joomla, bo 1.0.11 to taka historia sprzed 2 lat

piotrbag
02-11-2008, 19:29
EEEEEEEEEE, ble ble
1. Co to znaczy, że edytor nie ma paska narzędzi? Nie miał nigdy? Zniknął? A może go w ogóle nie włączyłeś.
2. "o ile stanardowo nie było w tej wersji"; Nie bylo takiejwersji w której nie było (stad to EEEEEEEEEEE ble ble)
3. Niezależnie od sprawy edytora to zaktualizuj Joomla, bo 1.0.11 to taka historia sprzed 2 lat
sprzed roku, ale dzięki

zwiastun
02-11-2008, 22:34
Joomla 1.10.11 była wydana: 28.0.8.2006, czyli ponad 2 lata temu!