PDA

Zobacz pełną wersję : browse files



thordur
03-11-2008, 16:11
przeskoczyłem dopiero z J1.0.15 na J1.5.7 i nie wiem dlaczego ale nie działa mi przycisk "browse files". nie moge załadowac zadnych grafik. próbowałem z ustawieniami w global configuration i nic nie wskórałem. bardzo prosze o wyrozumiałosci i pomoc w moim problemie

klotho
20-11-2008, 20:38
mam to samo - po aktualizacji do joomla 1.5.7 nie było na początku tego problemu - wystąpił dopiero dziś (od wczoraj niczego nie zmianiałem a jescze wczoraj wgrywanie plików szło normalnie).

Joomlę mam postawioną na home.pl - teraz jest to wersja 1.5.8 (myślałem że ta łatka naprawi ten problem ale niestety nie).

Nie mam pojęcia w czym problem - czyżby obie przeglądarki (Opera i Mozilla) nagle nie obsługiwały wyskakujących okienek (ale tylko tych w dziale media? - wymaga to jakiejś nowszej wersji java? przyznam, że się na tym nie znam).

Jeśli problem wystąpi u wszystkich hurtowo to obsługa joomli wydaje się raczej niemożliwa przez to, jeżeli ktos ma galerie, czy jakąkolwiek grafikę na stronie.

Dodam, że probem wystąpił na obu moich stronach dokadnie dzisiaj - uzupełniam je na bieżąco więc mogę dać sobie coś obciąć za to - łatkę 1.5.7 wgrywałem jakieś dwa tygodnie temu.

klotho
20-11-2008, 20:45
odpowiedź znalazłem kilka postów niżej

http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=22667