PDA

Zobacz pełną wersję : FacileForms błedy przy wersji do druku



Kietna Qu'Tak
05-11-2008, 11:59
Witam. Uzywajac FacileForms v1.4.7 i przygotowaniu formularza do druku wg. wskazowek TEGO PORADNIKA (http://www.facileforms.biz/wiki/Printing_the_form_inputs) wszystko wydawalo mi sie super, bo faktycznie formularz byl wygodny do drukowania, bez zbednych grafik. Mam tylko powazny problem z kodowaniem. Gdyby to bylo zwykle kodowanie komponentu to bym nie pisal, bo juz wiele razy radzilem sobie z tym. Akcja jest taka, ze polskie znaki SA tam gdzie byly wpisane przeze mnie na formularzu, ale NIE ma ich w polach tekstowych!!

Przyklad: jest tekst "Imię" i obok pole tekstowe, w ktorym wpisze "Jacuś". W wersji do druku tekst "Imię" jest gites, ale "Jacuś" juz nie, czyli zle kodowanie maja skopiowane wartosci z wypelnianego formularza na formularz wyswitlany do druku (patrz dolaczony obrazek). Moze kodowanie jest w jednym z plikow zarzadzajacych skryptami drukowania, tylko nie mam pojecia, ktore. Jakas propozycja?

PS. Czy ktokolwiek ma w ogole dostep do forum FacileForms? Niby mam konto (pozwolili mi sie zarejestrowac, po tym jak zrugalem ich za dyskryminacje rasowa i takie tam :-P), ale teraz znow widze, ze zbanowali w ogole wyswietlanie forum, chociaz na stronie da sie zalogowac. Tworcy FF maja niezle paranoje...