PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze dla Joomla 1.5.6



emonkey
06-11-2008, 21:09
Cześć:) Szukam dodatku (moduł/bot) kometarzy dla Joomli 1.5.x. W sieci szukałem i nic za bardzo nie ma:( Może ktoś ma? :)
Mile widziane linki, pozdrawiam :)

Horror
07-11-2008, 09:45
Tutaj może znajdziesz coś dla siebie. Jest kilka możliwości, jednak najbardziej polecam mxcomment.

http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1764&Itemid=35

dafy
22-12-2009, 12:31
hmmm
ja zainstalowale wlasnie mxcomment i mam problem. Po kliknieciu w menu linku, ktory wyswietla artykuly z sekcji i wybraniu w takim artykule opcji "Wiecej" wywala komunikat, ze nie znaleziono strony.
Jesli wybiore artykuly z kategorii to dziala ok.

Ktos wie co moze byc powodem?

pozdr

nikszal
22-12-2009, 12:37
@dafy - zacznij od aktualizacji Joomla do wersji 1.5.15. Peleton jest przed metą, a Ty ciągle pozostajesz w 1/3 drogi.

hanni
03-01-2010, 12:43
schce zainstalowac mxcomment, posiadam joomla 1.5.15 niestety nie moge znalesc komponentu do tej wersji joomla wszystko co udalo mi sie sciagnac przy instalacji krzyczy ze komponent jest napisany do starszej wersji joomla, gdzie moge znalesc cos do wersji którą posiadam?

nikszal
03-01-2010, 12:50
schce zainstalowac mxcomment,Upór ważniejszy od funkcjonalności?
posiadam joomla 1.5.15 niestety nie moge znalesc komponentu do tej wersji joomla wszystko co udalo mi sie sciagnac przy instalacji krzyczy ze komponent jest napisany do starszej wersji joomla, gdzie moge znalesc cos do wersji którą posiadam?Posiadam wiele starych rozszerzeń, których nie uzywam. Tutaj popatrz (http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/articles-comments).

hanni
03-01-2010, 12:55
absolutnie funkcjonalność ważniejsza, co za tym polecasz jaka njlepszy darmowy system komentarzy do joomla?

nikszal
03-01-2010, 12:58
Każdemu w duszy co innego gra. JComments, JoomlaComment... Staraj się wybierać te popularne.

hanni
03-01-2010, 13:01
joomlaComenst próbowałem, ale nie mogłem dostać się do konfiguracji wyskakiwała biała strona, komentarze pod artykułami mozna było dodawać, ale pod jednym artykułem był przycisk dodaj komentarz, pod innym odrazu otwarte okno do dodawania komenatrza, na jednej ze stron pprzestawiało mi menu z lewej strony nie mogłem sobie z tym poradzić

nikszal
03-01-2010, 13:05
joomlaComenst próbowałem, ale nie mogłem dostać się do konfiguracji wyskakiwała biała strona,Jak to nie mogłeś? Instalacja była poprawna, a nie dało się konfigurować komponentu? Prawa do katalogów masz dobrze ustawione?

hanni
03-01-2010, 13:13
komunikat był że instalacja przebiegła prawidłowo, wchodziłem w zakładke komponenty joomlacomment i otwierała się z boku menu z jak dobrze pamietam piecioma odnosnikami min do konfiguracj p kliknieciu na który kolwiek miałem biały ekran, a JComments to komponent czy moduł?

nikszal
03-01-2010, 13:19
C - komponent
M - moduł
P - dodatek (plugin)
L - pliki językowe (language)

A serwer gdzie stoi, że masz takie problemy? W krainie żółwi - Madagaskarze?

hanni
03-01-2010, 13:22
:) mam to na serwerze lokalnym, ale wielki dzieki w miedzyczasie zainstalowalem JComments i wygląda na to że wszysko jest ok, dzieki za pomovc pozdrawiam

Plastek73
03-01-2010, 15:31
Ja osobiście używam jcomments. Instalacja i konfiguracja prosta jak konstrukcja cepa, działa całkiem przyzwoicie, a że nie ma jakichś "wodotrysków" wcale mi nie przeszkadza. Jak dla mnie idealny dla początkującego.

hanni
03-01-2010, 17:03
Ja osobiście używam jcomments. Instalacja i konfiguracja prosta jak konstrukcja cepa, działa całkiem przyzwoicie, a że nie ma jakichś "wodotrysków" wcale mi nie przeszkadza. Jak dla mnie idealny dla początkującego.
nie potrzebuje wodotrysków :) jcomments na obecnym etapie wystarczy mi w zupelnosci