PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpieczeństwo na nazwa.pl



Hamster21
09-11-2008, 23:54
Witajcie,

mam problem - zainstalowałem serwis na nazwa.pl. Lecz cały czas serwis jest hackowany. Niby wprowadziłem wszelkie możliwe według przewodnika zabezpieczenia a pomimo tego nadal się włamują.

Czy może ktoś powiedzieć czy miał taki problem kiedyś z nazwa.pl i jak go rozwiązał?

Ps. Niby przez FTP mam 755 na katalogach, a wszystkie są jako writable. Czy 755 wystarczy?


Pozdrawiam

cezarc
10-11-2008, 13:01
Nie jestem w tym ekspertem, ale nazwa raczej jest dobrze zabezpieczone, jak Cię hakują to na bank masz trojany na własnym kompie i wyśledzane jest hasło np. do ftp serwera, najlepiej przeczyścić kompa pozmieniać wszystkie hasła i pozinno być ok. Jakiś czas temu miałem włąśnie taki problem, przeinstalowałem wszystko zainstalowałem antywirusa i na razie od tamtej pory spokój. Pozdro

grzegorz21
20-02-2009, 19:00
jak z tą nazwą?
właśnie stawiam tam stronę w której bardzo zależy mi na bezpieczeństwie.

idek
20-02-2009, 19:04
postawiłem jedną Joomle na nazwie i nie narzekam :) jedyne co, to mogą się zdarzyć problemy z wyszukiwaniem polskich znaków w wyszukiwarce, ale na szczęscie nie używam szukarki na tej stronie ;p

a nazwa.pl to raczej firma dbająca o bezpieczeństwo..

cezarc
20-02-2009, 22:43
Ja też mam na nazwie kilka serwisów nie nie było do tej pory żadnego problemu z bezpieczeństwem
Pozdrawiam