PDA

Zobacz pełną wersję : moduł logowania



thordur
10-11-2008, 11:29
potrzebowałbym jakis funkcjonalny moduł logowania w języku polskim. najbardziej przypadł mi do gustu signallogin ale niestety nawet gdy go przetłumaczyłem to po wrzuceniu na serwer pokazywał krzaczki na stronie zamiast polskich liter. zapewne chodzi o kodowanie ale nie wiem gdzie to zmienic. prosze o pomoc lub podrzucenie jakiegos innego modułu.

zwiastun
10-11-2008, 11:53
A co to jest "funkcjonalny" moduł logowania?

thordur
10-11-2008, 13:19
no tak, troche zle sie wyraziłem. chodzi głównie o to zeby polskie literki wąchał. jak wspomniałem signallogin najbardziej mi sie spodobał ale niestety mam problem z polskimi znakami

kurtz
10-11-2008, 13:36
obawiam się, że bez wiedzy dot. kodowania znaków, każdy dodatek, tłumaczony przez Cię, będzie miał problem ze zmysłem węchu.

no a o tym, to pisaliśmy nie wiem już ile razy. zwiastun liczy ;) możesz śmiało pytać.

thordur
10-11-2008, 15:13
ok, wiec pozostanmy przy signallogin. plik z jezykiem angielskim en-GB.mod_signallogin.ini przetłumaczyłem sobie na polski. jest tam zalecenie aby wszystkie pliki ini były kodowane w utf-8. tłumaczyłem sobie go w notatniku i nie wiem jak potem ustawic kodowanie do tego pliku.

zwiastun
10-11-2008, 15:38
Notatnik możesz wykorzystywać do wszystkiego, na pewno nie do tłumaczenia. Słyszałeś coś o BOM?