PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkość miniaturek - konfiguracja



bruno
21-05-2006, 00:15
Gdzie można skonfigurować wielkość miniaturek. Orginalnie maja okolo 90x90 px a chcialbym zrobic większe np 150x150. Tak samo interesuje mnie sprawa powiększenia zdjęc. Gdzie mozna skonfigurować max wielkośc po powiększeniu
pzdr

am123
26-05-2006, 09:23
W adminie-konfiguracja sklepu masz zakładkę a tam dane do ustawienia....

bruno
26-05-2006, 10:30
Tak to jest globalna konfiguracja, znalazlem ja zaraz jak napsialem tego 1 posta. Ale po zmainie zmieniaja sie miniaturki i zdjecia w szczegolach produktu :) A ja musze zrobic miniaturki w jakim rozmiarze i wieksze zdjecia w szczegolach i dodatkowo wielkie jak sie wejdzie w szczegoly zdjecia :) Szkoda ze w sklepie tego nie da sie skonfigurowac. Generalnie zrobie chyba w samej flypage zeby wymuszalo wieksze zdjecie z tego bazowego duzego ale nie wiem czy to bedzie dobrze wygaldac. Bo system robi miniaturke w locie? czy przy dodawaniu zdjec?

am123
26-05-2006, 10:48
więc... spróbuj tak:
ustaw żądaną wielkość miniaturki na stronę szczegułów produktu a w liście produktów (tam chcesz mieć chyba mniejsze ikonki) na sztywno w templatce kategorii np. browse_1 ustaw wielkość ikonki na np 50% a nie w px, powinno działać...

bruno
26-05-2006, 10:54
extra :) b.dobry pomysl. Tylko ze zmieni sie tez rozmiar losoowych produktow i najnowszych on jest brany z konfiguracji :) I chyba tez trzeba bedzie go dostosowac recznie.
Dzieki za info zaraz potestuje :)

am123
26-05-2006, 14:44
Nie powinno to zmieniać wspomnianych przez ciebie miniaturek... zmieniasz tylko w html/template/browse/browse_1.php i tylko w kategoriach które będą miały ten template podłączony do wyświetlania będzie się pokazywała ikonka o ileś procen pomniejszona od ikonki na FLYPAGE skonfigurowanej w PA rozumiesz... ?

Inne moduły które wyświetlają ikonki nie mają z tym nic wspólnego... z nimi także
możesz spróbować pozmienianie wielkości.

bruno
26-05-2006, 16:13
Jasne wszystko jest :)


Inne moduły które wyświetlają ikonki nie mają z tym nic wspólnego... z nimi także
możesz spróbować pozmienianie wielkości.
Ok wylistowalem modul randomproduct i info o wielkosci pobiera z PA, wiec tez trzeba bedzie przedytowac sama wielkosc miniaturek. Dam rade.