PDA

Zobacz pełną wersję : Brak niektórych grafik w IE i Operze



Sard
14-11-2008, 16:27
Witam,
Zauważyłem, że nie wyświetlają się niektóre grafiki pod IE i Operą. Pod Mozillą wszystko jest w porządku (przynajmniej 2.0.18). Do administrowania stroną używam właśnie Mozilli i dopiero teraz zauważyłem błąd. Na stronie testowej na kompie domowym wszystko jest i było w porządku. Po zainstalowaniu wszystkich dodatków już na serwerze sprawdziłem we wszystkich przeglądarkach i wszystko było ok. Dopiero teraz zobaczyłem że gdzieś coś nie gra. Ktoś ma jakiś pomysł?

Strona: http://rasy-psow.com/
Joomla 1.0.15 + JAL

Problem częściowo rozwiązałem kasując katalogi, z których nie wyświetlały się zdjęcia i zmieniając im nazwę. Niemniej jednak sprawa jest dziwna, gdyż całkiem niedawno tego problemu jeszcze nie było.

Jdwind
17-11-2008, 05:48
A jaki to rodzaj "grafiki" Ci się nie wyświetla i w jaki sposób to robisz (w templatce, w artach..)?

Sard
20-11-2008, 14:08
Witam,
nie wyświetlały mi się obrazki w artach w module "newsflash", który u mnie jest po prawej stronie i wyświetla losową rasę oraz na głównej stronie pierwszy artykuł.
Częściowo problem rozwiązałem, kasując katalog ze obrazkami na serwerze i wgrywając je od nowa. Problem był dziwny, bo pod Mozillą wszystko było dobrze, a w każdej innej przeglądarce właśnie tych obrazków nie było. Jak dodaję teraz nowy art, to sprawdza we wszystkich przeglądarkach czy wszystko gra. jak problem sie powtórzy to się normalnie załamię.