PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z bot_joomlajax



sake1
16-11-2008, 22:51
Witam

Mam problem z tym botem joomlajax (http://www.web2coder.com/), po zainstalowaniu do J1.0.15pl i opublikowaniu wstawia w polskie znaki krzaki, w kodzie znalazłem encoding UTF-8 zmieniłem w plikach (pajax.js i prototype.js) na iso-8859-2 ale nie pomogło nadal mam krzaki.
Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu lub inny dodatek który zmienia wszystkie linki w frontpage na wywołania ajaxa.
Drugi problem to mam zainstalowany program antywirusowy AVG 8.0 i jak mam włączonego tego bota to wywala mi komunikat o "wirusie - Downloader". Czy to wina technologi Ajax że programy antywirusowe mylą ajaxa z downladerami?

Proszę o pomoc.

GOGOKOM
17-11-2008, 10:05
Przekoduj wszystkie pliki bota na iso-8859-2 i wtedy sprawdź ale zapisz je w iso-8859-2 a nie tylko zmień w kodzie na iso-8859-2 użyj np darmowego PsPAD (edytor tekstu).

sake1
17-11-2008, 11:15
Ten pomysł się nie sprawdził, nadal krzaki. Zainstalowałem bota na JIE1.0.15UTF tam działa bez problemu są polskie znaki, ale wolałbym nie używać tego JommlaIE-UTF tylko oryginalnej wersji lub PL. Także jeżeli toś ma jeszcze jakiś pomysł co zrobić z tym botem to czekam na podpowiedzi.

Dzięki