PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem Tiny MCE



arekp
20-11-2008, 01:29
Joomla 1.0.11 Stable.
Gdy chcę wstawić np. tabelę do artykułu bardzo często pojawia się puste okno z napisem na pasku tytulu: {$lang_table_tittle) - Mozilla Firefox (zamiast: Insert Modify Table). Dotyczy to także wstawiania np. obrazków.
Jak może być przyczyna i jak temu zaradzić?
Pozdrawiam
Arek P.

idek
20-11-2008, 22:03
Arku..

dla bezpieczeństwa Twojej witryny radzę zaktualizować Twoją wersje J! do najnowszej wersji..

a co do Twojego problemu, to poradzę coś, co u mnie działa, jeśli mam taki problem -> wejdź na zaplecze bez użycia www lub z użyciem www..

jeśli normalnie logujesz sie z linka http://www.strona.pl/administrator to spróbuj http://strona.pl/administrator lub odwrotnie :)

arekp
20-11-2008, 23:41
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety nie podziałało. Teraz próbowałem wstawić tabelę do artykułu w Internet Explorer. Okienko wstawiania tabeli w ogóle się nie pojawia, a na dolnym pasku jest napis: Błąd na stronie. czy to może o czymś świadczyć?

A jaką wersję Joomli (najpewniejszą) byś zaproponował. Ostatnio straciłem dużo nerwów przy przenoszeniu bazy na inny serwer. I wolałbym to bezboleśnie zrobić.

Pozdrawiam
Arek

sietom
21-01-2009, 13:59
Kolego arekp, powiedz czy udało Ci się rozwiązać ten problem. Ja właśnie teraz się z tym męczę. (Loomla 1.0.15)
pzdr
Tomek

arekp
21-01-2009, 16:43
Tak udało mi się. Najpierw wyłącząłem (Nie publikuj) po kolei każda sekcję artykułów. Az trafiłem na tą, która "rozsypywała" stronę. Później ją włączyłem i zaczałem szukać kategorii, wyłączałem każą po kolei. Znalazlem kategorię, która to robi. Na koniec znalazłem artykuł , który to robił. Wywaliłem go i jest OK. To był artykuł jeden z ostatnich w tamtym czasie.
Ciekawe i czy u Was o to chodzi.
Pozdrawiam
Arekp

arekp
22-01-2009, 00:39
Przepraszam, pomyliłem się!!! Nie ten temat!
Rozsypała mi się kiedyś strona z powodu 1 artykułu. I myślałem, że to o tym.

Jeśli chodzi o wstawianie np. tabeli to problem pojawia się co jakiś czas, za chwilę znika i tak ciągle. Czasami przez kilka dni jest OK.
Pozdrawiam
arekp

sietom
22-01-2009, 21:13
Zrobiłem test:
1. założyłem nowy serwer testowy
2. zainstalowałem Joomla 1.0.15 (zakończono pomyślnie)
3. Zalogowałem się do admina przez Mozille i wszedłem do edycji "contenta" -
Tiny MCE zadziałał poprawnie
4. wylogowałem
5. włączyłem IE i zalogowałem się do admina
6. włączyłem edycję contenta i BŁĄD !!!!
7. wylogowałem
8. wróciłem do Mizilla i już Tiny MCE nie zadziałał :-(