PDA

Zobacz pełną wersję : ilość kategorii na jedną stronę - problem



Depson
21-11-2008, 13:07
Witam,
Mam problem, z którym nie mogę się uporać. Oczywiście próbowałem już wszystkiego. Zmodyfikowałem sobie całkiem stronę wyświetlania produktów oraz szczegułów produktu. Natomiast nie potrafię zrobić tak aby ładnie wyświetlały mi się produkty w układzie 3x2 czyli dwa wiersze po 3 produkty w każdym. Problem polega na tym, że jak ustawie na dole 'wyświetlaj 5 produktów na strone" to jest ładnie, natomiast domyślnie jest ustawione 20, chciałbym, żeby domyślnie było ustawione 6 na strone bez możliwości zmiany. Wiem jak "wyrzucić" całkiem pole z możliwością zmiany ale nie wiem jak domyślne ustawić na 6 http://forum.virtuemart.pl/Smileys/default/sad.gif Proszę o jakąś pomoc. Virtuemart 1.1

Pozdrawiam,
Dawid

Depson
24-11-2008, 12:23
Nikt nie miał takiego problemu :) ?

Depson
24-11-2008, 13:19
moze niejano i zawile sie wyrazam. chodzi o to, zeby na jednej stronei wyswietlalo sie tylko 6 produktów, to wszystko :)

Depson
24-11-2008, 14:12
ROZWIAZANIE: ustawiamy to w opcjach joomli, w konfiguracji globalnej, w polu "pozycji na listach" :) Możemy zmienić to też "z łapy" w pliku configuration.php joomli. Mam jednak problem, w IE wyświetla prawidłowo 6 produktów po tej zmianie natomiast firefox pokazuje 5 produktów , ma ktoś na to jakiś pomysł ?