PDA

Zobacz pełną wersję : Breezingform submit nie działa



noanna001
21-11-2008, 13:41
Witajcie,
Mam problem z breezingform (joomla 1.5.7). Wszystko się super zainstalowało, stworzyłam formularz, który sie wyświetla na stronie, można go nawet uzupełnić lub wyczyścić, niestety nie dziala przycisk Submit. Dodam, że dla mojego formularza ustawione mam log to database-all values i dla przycisku submit - ff_validate_submit po kliknięciu. No i nie działa. Zadałam pytanie na forum producenta tego narzędzia, ale jakby jedyna sugestia, to że nie mam ustawionego zapisu danych do bazy. Ale przecież mam all values, więc nie wiem o co chodzi. Czy ktoś z Was miał taki problem i sobie z nim poradził. Proszę o pomoc.
Próbowałam już kilku komponentów (darmowych) do joomli 1.5.7, ale zawsze coś jest nie tak. tu najbardziej wydawało się, że powinno zadziałać. Poradźcie coś proszę.

SKotowski
23-04-2009, 09:04
W przypadku uaktualnienia wersji do 1.5.9 musisz ręcznie wstawić nowe pola w bazie. Opis masz w załączonym do uaktualnienia pliku UPDATE-README.txt
Poza tym ustawienia. W przypadku konkretnego formularza, opcje ustawień masz klikając w pole name, masz tam cztery zakładki: setting, script, form pieces i submit pieces.
USTAWIENIA
zakładka script:
Initialization Script Type: None Library CustomSubmitted Script Type: None Library Custom
Script: FF::ff_showsubmittedFF::ff_submittedhome
Zakładka form pieces
Before Form Type: None Library Custom
Piece: FF::ff_addCustomCSSFileFF::ff_ConstantsFF::ff_Disa bleFormTraceFF::ff_InitLib After Form Type: None Library CustomSubmit pieces - wszystko na none

U mnie działa, zarówno w wersji 1.5.1 oraz po upgradzie do 1.5.9 joomla 1.5.10

w wersja breezingform 1.5.1 działa od wersji 1.5.7 joomli