PDA

Zobacz pełną wersję : youtube w phoca gallery



thordur
21-11-2008, 14:27
nie ma problemów z wrzucaniem zdjęc przez użytkowników z strony głownej w phoca gallery, ale jak umożliwic wrzucanie filmików z youtuba? moge to robic tylko z panelu admina. dodam ze mam zainstalowaną phoca gallery 2.0.2 w joomli 1.5.7

idek
20-05-2009, 01:54
pozwól, że podepne sie pod temacik... jak mam problem z wrzuceniem filmu przez panel admina...

wstawiam kod w pole "Video Code" ... jedak nie wiem co wstawić w "filename", a jest to pole wymagane.. jak wskaże mu obrazek z serwera, to zamist filmu wstawia mi obrazek...

z góry dzięki za pomoc!

edit:
rozwiązanie znalazłem sam.. musiałem do tego dojść --> http://www.phoca.cz/documents/2-phoca-gallery-component/18-youtube

basia791
25-02-2010, 20:43
nie ma problemów z wrzucaniem zdjęc przez użytkowników z strony głownej w phoca gallery, ale jak umożliwic wrzucanie filmików z youtuba? moge to robic tylko z panelu admina. dodam ze mam zainstalowaną phoca gallery 2.0.2 w joomli 1.5.7

Przyłączam się do prośby thordura. Czy ktoś wie jak użytkownicy mogą dołączać filmy z youtuba do galerii?

alex51
26-02-2010, 07:52
Chyba bez pomocy administratora się nie obejdzie. Myślę, że użytkownik może wstawić sam obrazek np. yotube.png ale sam kod do wstawienia filmu powinien podesłać adminowi, aby ten edytował wstawienie filmu.

basia791
26-02-2010, 12:25
A czy jest takie rozszerzenie, które umożliwia użytkownikowi umieszczanie zarówno zdjęć jak i filmów w danych kategoriach? I jeszcze najlepiej jakby było kompatybilne z Community Builder.

basia791
27-02-2010, 18:00
Czy ktoś coś już wymyślił?