PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z biblioteką mediów



Rafał Ujazda
21-11-2008, 19:45
Pracuje pod Joomla! 1.0.13 Stable
Mam kłopot przy próbie wgrania zdjecia do jakiego kolwiek katalogu wyrzuca mnie do głównego okna. Po za tym nie tworzy się po kliknięciu na plik Kod: HTML grafiki/URL pliku
Z góry dziękuje za wszelkie sugestie

Dylek
21-11-2008, 20:47
Aktualizacja do 1.0.15?

Rafał Ujazda
21-11-2008, 20:52
Witam
Tylko ja troche zielony jestem a nie stać mnie na kogoś kto przeprowadzi aktualizację na ten moment.

Znalazłem coś jeszcze w staszej wersji ie pojawia mi się komunikat odmowa dostępu index3.php?option=com_media&task=list&dir=

Rafał Ujazda
21-11-2008, 21:15
Wogle mam problemy z tą witryną najbardziej denerwujące jest to że co któryś klient kontaktuje się zemna w sprawie zamówienia telefonicznie ponieważ Virtuemart podczas zakupu i dodawania produktów do koszyka wylogowuje go i wyrzuca do głownej strony.

Domyślam sie tylko ilu klientów ma po takim czymś w XXXX zakupy na mojej stronie.

Przepraszam ale psuje mi ten efekt humor od roku właśnie zapłaciłem 600zł Home.pl za serwer i ciągle mam problemy z stroną.

swoją drogą

www.efekt24.pl

adasb82
22-11-2008, 13:17
W pierwszej kolejności proponuje zainstalować i stosować ten komponent (http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,102/Itemid,35/). W drugiej kolejności zapytam czy sprawdzałeś uprawnienia do katalogów. A na marginesie opisów typu "jak zaktualizować joomla" jest od groma.