PDA

Zobacz pełną wersję : Akocomment



Seavolv
22-05-2006, 13:00
Witam wszystkich.
Mam problem z akocomment wszystko wyswietla i działa prawidłowo ale gdy zmianiam ustawienia tego komponentu i prubuje je zapisac pojawia się " Plik konfiguracyjny jest chroniony przed zapisem!" dodam tylko ze chmody ustawiłem na 777 juz nawet dla całego folderu components/com_akocomment/+wszystkich plików i nadale nie moge zapisać ustawien. Może ktoś mi powie jak zmusic Akocomment do zapisu ustawien?

sogo
22-05-2006, 15:35
popróbuj tego do zmiany chmodów:
http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,22/
wielokrotnie tak się dzieje z winy serwera.
pozdr.

Seavolv
22-05-2006, 18:37
Niestety nadal to samo a za pomocą tego komponentu do zmiany chmodów niby pokazuje ustawienia na 777 ale gdy chce zmienic np. na 666 to pokazuje " BŁĄD: akocomment.php: Zmiana uprawnień nie powiodła się." juz nawet usuwałem cały folder i wgrywałem na nowa i ciągle to samo nie moge zapisac ustawien?

Seavolv
23-05-2006, 12:17
Temat do zamknięcia juz sobie z tym poradziłem:)

Rybik
23-05-2006, 12:43
to sie moze podziel ... moze zaczniemy nowy zwyczaj i bedziemy zamykac tematy z marszu z komentarzem "my juz wiemy, reszta niech sie męczy" ... zwymyslam cie od indywidualistow i znowu mnie okrzyczą :D

Seavolv
23-05-2006, 13:02
Próbowałem nie z tym plikiem, co trzeba:D, bo plik odpowiedzialny za zapis ustawień znajduje sie w administrator/components/com_akocomment/ a ja na siłę zmieniałem w components/com_akocomment/:cool: