PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy - wstaw zdjęcia



DawidSK
23-11-2008, 08:41
Witam,
Mam pewien problem, zainstalowałem bowiem joomle i wszystko w niej chodzi poprawnie poza jedną funkcją - wstaw obrazek w panelu tekstowym (poniżej zamieszam zdjęcie). Niestety okienko to otwiera się i jest puste. Raz udało mi się je ustawić, ale mogłem dodawać tylko linki do obrazków. Wolałbym, aby właśnie w nim można było dodawać obrazki, katalogi i wybierać kliknięciem dany obrazek. Obecnie muszę wpierw załadować wszystko przez MM, zapamiętać wszystkie linki i dopiero przez html wstawić fotografie. Chciałbym, aby było inaczej i wiem, że jest to możliwe. Proszę o pomoc.

http://img210.imageshack.us/my.php?image=fotorz2.jpg

Dylek
23-11-2008, 10:45
Sprawdz adres, pod jakim wchodzisz do panelu admina - musi byc taki sam jak w configuration.php (ze wskazaniem na www na poczatku adresu).

DawidSK
23-11-2008, 12:55
Dziękuje już działa, ale chciałbym aby pod wstaw obraz był moduł do dodawania katalogów i zdjęć - uplaod. Obecnie można tylko i wyłącznie wstawiać tam url do obrazka. Ja bym chciał inaczej. Pomoże ktoś?

Dylek
23-11-2008, 15:32
Skorzystaj z ktoregos z edytorow WYSiWYG, ktory ma rozbudowane mozliwosci zarzadzania wstawianiem grafiki - np JCE Editor.

SzymonBarKochba
19-12-2008, 14:29
Dawidsk powiedz jak to zrobiles ze Ci to zadzialalo mam ten sam problem i nie wiem jak rozwiazacl;/ mam joomla 1.1