PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder + Missus



Retrov
25-11-2008, 01:00
Po pierwsze - przepraszam że piszę, a tym bardziej zakładam nowy temat;), ale skoro już podjąłem to ryzyko:
Ja chyba jakiś ślepy jestem, ale nie mogę znaleźć sposobu na integrację Missus 1.1_PL z Community Biulder 1.1 na Joomla 1.0.15+PA (z configiem podmienionym na 1.0.14). Żadna szukajka ani wujek Google nie znalazły plugin'a do CB integrującego Missus (tzn. coś znalazł, ale prowadzące do strony błędu 404), plugin do PMS nie działa (co niespodzianką nie jest), zaś samo PMS nie działa zadowalająco - no i integracji nie ma. Sam Missus chodzi niby dobrze, ale "nie widzi" userów zarejestrowanych po wgraniu CB (tylko tych zarejestrowanych na "czystej" Joomli - i z nimi działa bardzo dobrze) no i nie integruje się z profilem usera w panelu CB. Synchronizację użytkowników robiłem po instalacji CB (zadziałała), teraz też próbowałem ale bez efektu - tak jakby nie była potrzebna.
Zapewne to banał, ale siedzę dobre pół dnia i nie mogę nic z tym zrobić:confused:, więc przydała by się jakaś porada / wskazówka / link / cokolwiek.