PDA

Zobacz pełną wersję : Przyrostek .html



xfm
25-11-2008, 04:24
Jaka jest różnica dla googlebota jeżeli chodzi o przyrostek html. Lepiej go właczyć, czy jest to bez znaczenia?

idek
25-11-2008, 13:45
nie mam żadnej wiedzy teoretycznej na ten temat, ale jeżeli miałbym wybór mieć/nie mieć, to wybrałbym mieć :)

xfm
25-11-2008, 13:53
Może rzucę monetą, ale jednak wolałbym trochę teorii :)

zwiastun
25-11-2008, 14:48
A ciekawe co też ten przyrostek - dodatek - to rozszerzenie oznacza i w związku z tym jaki może mieć wpływ na pozycję w wyszukiwarkach. Można by spróbować doktorat na ten temat pisać. I rozważyć, czy lepiej tylko htm czy może już pisac xhtml.
Żartuję, ale to rozważania o niczym. To rozszerzenie wskazuje użytkownikowi, z czym ma do czynienia - stroną www, plikiem graficznym, plikiem pdf czy jeszcze czymś innym

idek
26-11-2008, 00:40
czyli Zwiastun twierdzisz, że googlebot widzi strona.pl/link.html i strona.pl/link tak samo? nie ma coś większego priorytetu? wiem, ze nie mpzesz napisac, "tak jest" albo "nie, jest inaczej" bo algorytmu nie zna prawie nikt ;)

btw... Zwiastunku... :> zajrzyj prosze Cię tutaj: showthread.php?t=23459

xfm
26-11-2008, 01:13
Właśnie Idek dobrze napisałeś, chodzi o priorytety, czyli co googlebot "woli" najpierw "przegryźć"... danie z przystawką, czy też bez :)
...chociaż zauważyłem, że nowe dania serwują najczęściej z przystawkami, tak więc bardzo możliwe że takie mu najbardziej "smakują", jednak tej pewności nie mam, dlatego postanowiłem zaglądnąć tutaj po jakiś sprawdzony przepis i coś dobrego mu przyrządzić :)